Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Siema, skad najlepiej kupywac polska playliste m3u do tivimate'a?
avatar
Siema, jest ktoś chetny na wykupienie wersji premium tivimate? Szukam 4 osoby po 26 zł.
avatar
@krzysiuus włącz prywatne wiadomości
avatar
Witam posiadam HY40A2 SkyworthDigital i dokupiłem do tunera zestaw myszkę i klawiaturę , po połączeniu urządzeń do tunera coś żle ustawiłem w ustawieniach i niestety nie mogę połączyć się z asystentem po pilocie, czy ma ktoś jakąś receptę,. Pozdr.
avatar
Dziś gra i buczy, wszystko cacy. Big Grin
avatar
No tak jak mowilem, problem w prime z serwerami w najblizszej lokacji. Tak twierdzi tez support.
avatar
Wrzuciłem screena w temacie, nie mam co dalej sprawdzać, wszystko good
avatar
Moze w twojej lokalizacji bo sprawdzone w kilku miejscach, hbo max, netflix dziala. Tylko prime szczypie w oczy
avatar
Jaja robisz, wszystko w porządku, sprawdziłem teraz na "Wojna o jutro", niepotrzebna panika Smile
avatar
Coś dzisiaj PrimeVideo nie chce współpracować, ani na telewizorze ani na fire stick 4k max nie chce się odpalić nic w wyższej rozdzielczości nić 720p...
avatar
Tak, działa Canal+ Sport
avatar
Działa wam gdzieś ekstraklasa? Ani SportowaTv ani Apex Sport nie chcą mi odpalić meczu Sad
avatar
W tej samej Big Grin
avatar
Jeżeli w tej samej sieci, to tak Smile
avatar
Jak mam w tle włączony nordvpn to jak kodi włącze to też mam szyfrowane połączenie w kodi?
avatar
Witam
avatar
Przecież wtyczka działa, na miarę swoich możliwości i realiów streamingowych
avatar
Mam już canal plus, ale czy jest tu ktoś kto mógłby się zająć poprawką dla wtyczki sportowa tv. Proszę w imieniu wszystkich kibiców ?
avatar
Może muszę coś po prostu zmienić, ale nie chce mi się
avatar
Ale to dla mnie nie ważne chciałem tylko spróbować bo korzystam z Mi Boxa