Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
dzięki. Stabilnie pracuje CoreELEC na tym Savio? Nie ma większych problemów?
avatar
wybierasz DTB dla S905x3
avatar
Spojrzałem na listę urządzeń w dziale Download w CE i nie dostrzegam Savio - co w tym przypadku się wgrywa żeby mieć CE?
avatar
Jak się sprawuje Savio TB-P02 Platinum razem z CoreELEC? Chce kupić coś tańszego na działkę dla siebie, używkę można wyrwać już za 180- 200 zł, pomyślałem, że to dobry wybór. Polecacie tego boxa - warto kupić?
avatar
Dzięki Tomek.
avatar
Tak
avatar
Hej, mając boxa Savio TB-P02 Platinum da radę zainstalować CoreELEC w pamięci wewnętrznej?
avatar
No to niech jeszcze poprawią wyszukiwarkę...
avatar
widzę że wrzucajpliki i Tb7 powoli wrzucają nowości. zignorowali swój własny regulamin odnośnie dopuszczalnej wielkości plików xD
avatar
Nowy FanFilm wyszedł - dodali możliwość dodawania wielu filmów do biblioteki jednym kliknięciem Smile
avatar
Moze jakis cam ale lepiej poczekac
avatar
Da się już na jakieś wtyczce obejrzeć nowego Batmana?
avatar
Podaj wersję modułu ptw
avatar
witam. fanfilm zaktualizowany i moge w zrodlach wybrac plex. composite skonfigurowany i wyswietla mi filmy z serwera plex ktore moge ogladac. fanfilm pomimo ze plex zaznaczony przeszukuje plex jednak nic z niego nie wyswietla. ktos ma jakas porade jak to ogarnac?
avatar
Changelog: 2022.03.19.1 - usunięcie HBO GO - fix wyszukiwania rapideo 2022.03.18.0 - okno wznowienia - synchronizacja Trakt dla źródeł external i plex 2022.03.16.0 - zewnętrzne źródło Plex sprawdza, czy dany film/serial jest dostępny na Plex po wybraniu odtwarzania - uruchamia potrzebną wtyczkę wymagana i obsługiwana wtyczka: 'plugin.video.composite_for_plex' repo - official kodi
avatar
Nowy FanFilm:
avatar
Lipa to będzie od września br. jak w 720p wskoczy Premier League... najnormalniej nie wierze, że nie zmienią serwerów do pokazywania piłki angielskiej.
avatar
Ale jak wyskoczą z 720p no to dopiero będzie lipa Wink
avatar
Jeżeli Viaplay wygra przetarg na pokazywanie ekstraklasy, Canal+ może się na polskim rynku powoli pakować Smile
avatar
Teleelevidenie