Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
haha, może tak zrobię Tongue
avatar
Tak dokładnie, wróć z kolejnymi fantazjami sprzętowymi za dwa lata Smile
avatar
po prostu mam cholerny dylemat czy w moim przypadku to ma sens? Mając TV Sony K19 działa dobrze, ze skórką Aeon Nox Silvo interfejs jest lekko mułowaty, zdarzają się chrupnięcia, generalnie TV odtwarza wszystko, nie ma pliku z którym miałby problem. Minix kosztuje prawie 1000 zł wydać hajs po to aby sam interfejs dział płynniej? Słabo..Z jednej strony miałbym sprzęt do salonu, mógłbym też zabierać na działkę tylko ta cena..W moim przypadku zakup jest mało opłacaony, czasem myślę, czy nie lepiej wstrzymać się ze 2 lata a wtedy kupić zupełnie nowego Minixa, który zapewne powstanie z jeszcze lepszym procesorem, grafiką. Jakby nie patrzeć procesor, gpu w tych boxach nie jest technologicznie super świeży, może warto zaczekać na coś nowego.
avatar
To było do @jp44
avatar
No i co w związku z tym, 173-185€ przecież i tak nie kupisz Smile
avatar
pewnie cena z kosmosu ;p
avatar
avatar
Minix wydał nową wersje swojego boxa - Neo U22-XJ MAX z Wifi 6 oraz 64GB pamięci wenętrznej. Do zestawu został dołączony nowy piloit.
avatar
mam problem z coreelec. Netlix przestal dzialac. Przy probie reinstalacji widevine wyskakuje error i zeby sprawdzić log... Jak sprawdzić log Smile ?
avatar
teleelevidenie lub plusx
avatar
Jeszcze raz powoli i po polsku
avatar
Hej
avatar
Witam. Mam pytanie. Gdzie znajde dobra(platna liste iptv) . Nie mam porównania, jesli chodzi o 4k np i viaplay w jednym. Ma ktos moze televidelec(przypis)
avatar
nic nie kupisz innego, zrób sobie mod aby chłodzenie było lepsze
avatar
Jasny gwint, zapomniałem, że występuje problem przegrzewania się. Co byście zatem polecili do 300 zł wyłącznie pod CE - nic innego nie muszę mieć, sprzęt chciałbym używać wyłącznie w tym celu.
avatar
Ma tak jak większość z s905x3 problemy z przegrzewaniem się - na forum masz wątek o modyfikacjach chłodzenia
avatar
wybierz x96 max plus to bez znaczenia bo i tak będziesz musiał wrzucić sam plik DTB
avatar
Widzę, że X96 Max Plus posiada S905x3 - czy o to chodzi?Ten plik powinienem pobrać?
avatar
@mjw nie widzę w wyborze Device pliku - S905x3.
avatar
dzięki. Stabilnie pracuje CoreELEC na tym Savio? Nie ma większych problemów?