Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Tak.w playstore nie ma ,apk nie dziala jak bym chciał,tzn dziala ale tylko kursorem.
avatar
@Rysiek.77 I w czym problem, geolokalizacja?
avatar
Witam,szukam działającej APK hbo max na invidia shield
avatar
siema
avatar
Hejka..
avatar
@zborus dokładnie
avatar
Fen+ RD?
avatar
@zborus od dwóch lat używam nigdy kłopotów z "FEN" nie miałem...
avatar
Hej. Wtyczka FEN bezpieczna czy to jakiś śmieć?
avatar
mediamarkt de taka sama cena, tylko ryzyko czy dotrze dostawa Wink
avatar
Na niemieckim Amazon Fire TV Stick 4K Max 39,99€ plus pośrednik
avatar
@pshtrop - faktycznie dobra okazja z tym Canal+ Box, przegapiłem. Miałbym sprzęt na działke Tongue Jeżeli chodzi o sprzęt do salonu, poczekam sobie, ponieważ uważam, że obecne boxy nie oferuje technologicznie niczego nowego, jak pisałem, kupię Minixa w tym roku a rok później okaże się, że coś wypuszczą coś znacznie lepszego i będę mieć wkurw. Myślę, że do 2 lat na pewno wypuszczą coś sporo mocniejszego, liczę na rok 2023 ale jak piszesz @jon1022 cieżkie mamy czasy.
avatar
teraz boxy canal + wystrelily z cena, ja kupowalem w tamtym roku za 100pln a teraz wolaja po 300/400
avatar
Jak sprzedawałem Canal+ Box jakieś dwa tygodnie temu to nie było chętnych za 169zl...
avatar
Producenci nie wprowadzają nowych pudełek bo zwyczajnie nie bardzo jest z czego je zrobić, kryzys w półprzewodnikach trwa w najlepsze.... np niektóre modele Raspberry pi 4 np model z 8GB RAM można zamówić z datą realizacji na luty 2023... kiedy to się skończy niew ie nikt
avatar
Beelink GT-King powstał w roku 2019, Minix Neo U22-XJ rok później, sprzęt jest wyjątkowo dobry ale jakby nie patrzeć CPU/GPU to technologia sprzed lat. Z tego co widzę prodecenci boxów raczej stoją w miejscu, nie pokazują niczego nowego, obawiam się, że kupię taki produkt a w przyszłym roku pokazą w końcu coś nowego, sporo lepszego i będę pluć sobie w twarz. Jakby nie patrzeć wersja Minixa Neo U22-XJ MAX to raczej skok na kasę, oprócz Wi-Fi 6, 64 GB pamięci nie ma tu nic nowego, ze sprzedażą takiego boxa może być problem lub zwyczajnie sporo się straci.
avatar
Ale wiesz że jak pokażą coś nowego, to się okaże że miesiąc później będzie premiera nowego [tu wpisz dowolną nazwę] i znowu będziesz czekał?
avatar
Zaczekam na jakiś nowy model sprzętu od Minixa lub Beelinka, niech pokażą coś technologicznie nowego Smile
avatar
Po wycofaniu z oficjalnej, za Canal+ Box 4K "krzyczą" sobie nawet po ~400 złotych Smile