Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Na moim tv-boxie kodi 19.1 zaistalowałem repozytorium Castagnait ale za Chiny nie daje się zainstalowac wtyczka Netflix-a jakieś sugestie?
avatar
Owszem. Można-było.
avatar
Można w nowej wtyczce polsat box wygenerować liste
avatar
nie działa dodawanie plików od dłuższego czasu, trzeba wrzucać na zewnętrzne hosty typu gofile.io
avatar
hejże. Czy są jakieś wymagania dotyczące pobierania plików hostowanych przez forum? .. Chciałem tylko pobrać listę kanałów do Polsatu, ale to generalnie dotyczy wszystkich linków do ściągania wewnątrz forum ;-(
avatar
Witam serdecznie, mam problem z wtyczką canal +, mianowicie przy oglądaniu około 15-30 min kanału tv aplikacja się wyłącza. Używam Canal plus box 4K, na Mi Box s też ten problem występuje. Spotkaliście się może z takim problemem? Czy jest jakiś przepis na rozwiązanie danego problemu.
avatar
@zborus kiedyś spróbowałem ograniczyć Kodi programem NetLimiter i generalnie >16Mbit/s wystarczało do teleele, ale nie obiecuję, że na dłuższą metę nie będzie zacinać
avatar
@jon1022 Dzięki za odpowiedź. Wczoraj i godzinę temu nie mogłem wejść na ich stronę, a teraz już OK.
avatar
A w temacie wtyczek do napisów "napiprojekt katalog" działa bez problemu...
avatar
@biceps opensubtitles działa - we wtyczce wywala nie prawidłowy login lub hasło, prawdopodobnie trzeba założyć na opensubtitles nowe konto/ lub zmienić hasło. Nie dawno mieli jakieś włamanie i dużo danych wyciekło
avatar
Panowie! Wifi 5Ghz 18Mb/s pokazuje speedtest. Pójdzie na takiej przepustowości tele?
avatar
Strona opensubtitles.org padła? Jaka jest teraz najlepsza wtyczka do pobierania polskich napisów?
avatar
Wesołych Świąt . @mjw nie mamy tu żadnego akcentu świątecznego. Ja się pytam dla czego ?! Wink
avatar
@mjw jesteś bogiem Big Grin
avatar
avatar
Witajcie, czy mogę prosić o zaoroszenie do newplusx?
avatar
google tv aplikacja na androidzie, ktora jest wbudowana
avatar
o super a cos co działa tez w innych aplikacjach np. tivimate mam chromcasta 4
avatar
YATSE
avatar
jest jakaś aplikacja którą mogę sobie wklejać linki w kodi przy pomocy telefonu?