Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ja zawsze dodaję Napiprojekt, Opensubtitles i Napisy24. Do większości rzeczy napisy są, ale np. w niedzielę pobrałem Uncharted i Ambulance i napisów do nich po prostu nie było.
avatar
w kwestia napisów w pliku mkv jest róznie...ale przecież możesz skonfigurować kodi żeby pobierał pierwszy plik z napisami automatycznie
avatar
napisow. dodałem 3 serwisy Napiprojekt, napi projekt katalog i open subtitles. czy można jakoś polepszyć sytuację? prywatny tracker torrwntowy będzie lepszy pod tym względem? ew który?
avatar
o ile jestem b.zadowolony ilością i jakością źródeł w RD to bardzo słabo z PL napisami. Czasami nawet oficjalne seriale netflixa lub innych platform nie maja w sobie
avatar
@jon1022 wielkie dzieki
avatar
Nie wiem jak poprawić obraz w telewizorze, ale na komputerze.. Zastąp część i="przecinkiem", oraz dokładaj czasem własne.
avatar
Siema mam pytanko mam zainstalowana wtyczke filman mbebe i od jakiegos czasu wpisuje w wyszukiwarke i znajduje poczym klilam w tytul i pokazuje blad i nic nie znajduje a wiem ze jest dostepny na filmanie i ze sprawdz w dzienniku zdarzeń
avatar
można wpisujesz kod nr , kod nr 2 itd - wartość się sumuje
avatar
@jon1022 czyli można płatność zrobić z 2 kart? np zostanie mi 25zl i później dokupuje tylko 50?
avatar
nightwing
avatar
Fen, seren
avatar
A jaka wtyczka do współpracy z real debrid teraz jeszcze żywa i żwawa?
avatar
@archi334 tak zostaje reszta, możesz jej użyć do iinej płatności
avatar
jest do wykorzystania?
avatar
siema pytanie płacił ktoś za real-debrid karta paysafe card? W PL można kupić nominały 10,20,50 i100zl. Co się dzieje z resztą masy na karcie?
avatar
Drobne pytanie.. Dlaczego AirPlay ładuje tylko dźwięk ?
avatar
To chyba najlepsza ekonomicznie (i ofc legalnie) możliwość dostępu do 'prawdziwej' telewizji -_^
avatar
@gargan w wersji 1.9.8, która pojawiła się w wczoraj jest pełna lista kanałów
avatar
@kawaler15 Sprawdz czy masz na pewno repozytorium dla kodi v19 - bo jest dwa osobne jedno dla kodi v18 i drugie dla 19
avatar
Na moim tv-boxie kodi 19.1 zaistalowałem repozytorium Castagnait ale za Chiny nie daje się zainstalowac wtyczka Netflix-a jakieś sugestie?