Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie, nie musisz - podałem rozwiązanie z tmdb helper - wystarczy tam dopiąć trakt. Poza tym - skoro uważasz że gruba awaria i tragedia, to zapraszamy do pomocy - na pw nadam ci namiary na dev
avatar
no tragedia bo musze ręcznie dodawać obejrzane filmy/odcinki do trakt Big Grin
avatar
no faktycznie koniec świata, wszyscy zginiemy jak kilka dni FF nie będzie działać
avatar
gruba awaria z tym fanfilmem
avatar
ok dzieki
avatar
avatar
Jest jakiś problem nie tylko z serialami ale też z filmami. Trwają prace nad rozwiązaniem problemu.
avatar
Coś jest nie tak z tym serialem, mi nawet w sezony nie wchodzi. Ale przez tmdbhelper idzie.
avatar
może ktoś sprawdzić czy fanfilm znajduje linki z filmana do serialu magicy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@dabroviec No to jest rozwiązanie zagadki - na polski HBO jeszcze nie ma 4 sezonu, a nikt nie tłumaczy jak widać więc napisów brak
avatar
@jon1022 no tak, w trakcie emisji, ale na polskiej wersji serwisu w ogóle czwartego sezonu nie widzę. To by tłumaczyło dlaczego nie ma napisów.
avatar
teraz radzę sobie z pomocą DeepL jednak jest to dość uciążliwe... bo trzeba ręcznie kopiować ITP chętnie dołożę się do wtyczki w Kodi która zrobi to w tle o ile taka powstanie
avatar
4 sezon dopiero w trakcie emisji dziś 3 odc...napisy do pozostałych są na opensubtitles więc pewnie i do 4 kiedyś ktoś doda
avatar
4 sezon Mayans jest w polskiej ofercie HBO Max? Na stronie widzę tylko 3 sezony.
avatar
Do popularnych filmów/seriali ze streemingów napisy są tego samego dnia, a jak coś jest mniej popularne to nie ma kto tego ogarnąć i tyle...
avatar
Na to to nic nie poradzisz - chyba że sam się zajmiesz pozyskaniem tych napisów i publikacją na napiprojekt
avatar
np Mayans s04e01, czy e02
avatar
@jon1022 @dabroviec ale ja tu mówię o serialach na serwisach streamingowych które mają oficjalne polskie napisy a nie ich ani w napiprojekt, Napiprojekt katalog czy opensubtitles
avatar
No niestety to nie te czsy że ktoś robi scenowe tłumaczenie do wersji kinowej filmu...teraz po prostu trzeba poczekać na oficjalne wydanie filmu i wtedy pojawiają się do niego napisy
avatar
Jeśli nie ma nigdzie napisów to na prywatnym trackerze torrentowym też nie będzie. W dodatku prywatny tracker + RD nie zagra.