Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Hej. Czy używany fire tv stick z 1 gb ram to dobry wybór do kodi, da radę?
avatar
@pikaczu666 Wtyczka WP Pilot z naszego repo. TVN nie powala jakością, ale za darmo i bez reklam. I lista m3u będzie Smile
avatar
@pikaczu666 Byle jaka lista m3u i będą wszystkie TVN-y
avatar
Moze jakaś dobra dusza polecić jakies z repo z darmowym kanałem TVN? Pliz:-*:-D
avatar
Tak myślałem ze coś źle robię, dzięki bardzo??
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a następnie klikasz dany zip i w kolejnej stronie wybierasz download
avatar
Źle ściągasz. Przede wszystkim - najlepiej nie ściągać indywidualnie wtyczek, tylko i instalować je przez repozytoria. Jeśli zaś potrzebujesz konkretnej wersji danej wtyczki, to w przypadku mbebe (jak i wielu innych) wchodzisz w odpowiedni katalog z zip i ściagasz sam zip
avatar
witam, próbuje zaintalowac wtyczkę sciagnietą z Github (mbebe blomqvist) i wyskakuje mi błąd "invalid structure ". Co robię źle? Dodam, że ściągam Zip pod przyciskiem Code
avatar
avatar
Witam poszukuję apki NETFLIX pod x96max+ Co instaluje z apkkmirror to niezgodna z twoim urządzeniem
avatar
@szopns ale to chyba jedna wtyczka która pozwala odfiltrować filmy z DV
avatar
@szonps
avatar
@szopns Wyłączenie torrentów? Nie najlepszy pomysł. Wtyczka działa dobrze.
avatar
@hmmm Nie nie ma. system operacyjny konsoli nie pozwala instalować nieznanych plików
avatar
Hej jest już jakiś sposób, aby dodać do KODI na Xbox ONE wymagane Widevine CDM, aby oglądać telewizje z wtyczek?
avatar
Ale mnie miło zaskoczył plusX . Kanały przełączają się w mgnieniu oka, dostęp do archiwum natychmiastowy. Oby tak zostało.
avatar
No to chyba szkoda nerwow i zachodu...
avatar
@pawel_p5 słyszeliśmy, to the oath ktorego sobie przywlaszczyli zmieniajac tylko nazwy i ikonę. Z wylączonymi torrentami znajduje bardzo malo źródeł, dużo mniej niż originalny the oath za czasów świetności.
avatar
slyszeliscie o wtyczce The Promise ??
avatar
Nie powiedziałem że nie warto.