Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Hej. Poratuje ktos adresem do repozytorium ze skinem estuary.modv2 dla K19. ściągałem ZIPA, ale nie da sie zainstalowac. Po prostu nic sie nie dzieje.
avatar
Nie. Nie ma wbudowanego, ale bez problemu zaciąga potrzebne pliki.
avatar
czy kodi dla linuxa ma wbudowane widevine drm i dziala tam telewizja live z drm'em?
avatar
No i super... i to chińczycy z beelinka pomogli - a nawet nie mają w ofercie żadnego boxa na s905x4 ciekawa sprawa
avatar
avatar
Jeśli chodzi o mój problem "Could not connect to repository", wytczka kodiwpigulce.pl -1.2, już wszystko działa. Dzięki !
avatar
Sprawa certyfikatów powinna być już rozwiązana – proszę o weryfikację.
avatar
chwilowy problem z certyfikatem domeny do zależnego modułu libka
avatar
Czy jesty jakiś problem dziś z repo kodiwpigulce.pl -1.2 (ten z k19.kwp.ovh)? Po instalacji z Zipa otrzymuje komunikat "Could not connect to repository"
avatar
@farben odpowiedziałem w temacie
avatar
Działa Wam apka Netflix na Xiaomi Tv Stick 4K?
avatar
odpowiedni pakiet c+ i masz kanały na żywo
avatar
jprd
avatar
Orientuje sie ktoś czy w dekoderze canalplus takim 4K po podlaczeniu go do wifi mozna ogladac telewizje live czy tam jest tylko vod?
avatar
Kurczę, fajnie byłoby gdyby NVIDIA zdecydowała się wypuścić nową wersję Shield'a.
avatar
Bardziej bym się "bał" niekompatybilnego z "niczym" systemu tvOS, zły kierunek
avatar
a do 500zł coś lepszego się trafi? Zastanawiałem sie nawet nad boxem od Apple, ale widzę ze moze być problem z apka ogarnijącą IPTV Big Grin
avatar
@agres Za 250 złotych w segmencie BOX-ów dobry wybór
avatar
Hej, chce wymienic starego chromecasta. Potrzebuje cos z Ethernet i pilotem + netflix,hbo max,player, iptv. Jaki najlepszy box obecnie? wycofali Canal+ wiec odpada. na oku mam Nokia Android TV Streaming Box 8000. Znajde cos lepszego?
avatar
Da radę i tylko tyle, na dzisiaj to średni wybór :/