Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Zauważyłem, że przepadło mi premium na tb7, kupiłem na poł roku a tu sie okazało, że kodi w ogole nie znajduje mi niczego z tb7. Strona muli jak diabli. Tb7 padło?
avatar
@coffee a co ta wtyczka robi tak dobrego bo jest też do Kodi ?
avatar
@coffee jak niema to napisz Tongue
avatar
Kurczę, aż dziwne, że na forum nie ma niczego na temat zajebistego pluginu "SendToKodi", który w połączeniu z appką "Kore" na Android jeszcze bardziej rozszerza nasze centrum multimedialne :p
avatar
Możecie sprawdzić wtyczki Asgard i Movie 4k czy działają.
avatar
większość wspólczesnych filmów z tzw. Drugiego obiegu ma napisy "wbudowane" dla niedosłyszących, resztę załatwi automat. A jak ktoś chce no to może poprawi, może będzie kolejne źródło napisów Smile
avatar
i W takim wypadku SubTitle Edit i tłumacz automatycznie, coraz lepszy jest translator i jeśli ktoś ma potrzebę to obejrzy i amen
avatar
jak napiprojekt & opensubtitles nie znajdują napisów to znaczy że ich prawdopodobnie nie ma
avatar
To skąd bierzecie napisy jak Napi ich nie znajdzie?
avatar
moim zdaniem, według mnie, zdecydowanie NIE Tongue
avatar
ak4subtitles znajduje więcej PL napisów niż napiprojekt? W moim odczuciu raczej nie Tongue
avatar
do pl napisow polecam zainstalować ak4subtitles. warto mieć dodatkowe źródło kiedy napiprojekt czegoś nie znajdzie fajnie by dodać poradnik na głównej na ten temat.
avatar
@zborus działa... to nie zawsze sie sprawdza szczególnie jak masz napisy przystosowane do innego fps filmów
avatar
Działa Wam opcja przesunięcia napisów w odtwarzaczu kodi? Może po prostu nie umiem tego robić...
avatar
Jesli chodzi o TV Box z Andtkiem na pokładzie to chromecas diała OK jednak jaka jest mozliwość przesyłania z pozycji kodi w stronę chromecast. Jakieś podpowiedzi?
avatar
Da się jakoś na chromecast ustawić żeby nie killowal aplikacji w tle? Chodzi mi tylko i wyłącznie o Kodi
avatar
DZieki Tomek ...działa
avatar
Instalujesz repo mbebe - np wg tego poradnika (dla innej wtcyzki - ale repo to samo) a następnie instalujesz wtyczkę hejo. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
sorki ale dla mnie to czarna magia..
avatar
repezytorium mbebe? gdzie to szukac?