Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@M@jki77 Strona działa, a częściowe odniesienie w dedykowanym temacie na forum
avatar
Też tak macie?
avatar
Wyskakuje " witryna nieosiągalna , strona tymczasowo niedostępna lub przeniesiona pod inny adres"
avatar
Rano działało a teraz nie można odtworzyć ani tv ani filmów
avatar
Słyszeliście może o dzisiejszych problemach z hejo.tv?
avatar
Witam
avatar
spam Tongue
avatar
Co to za dziwne posty się pojawiły?
avatar
@mjw włączając box jak pojawia się logo i dźwięk powitalny to dźwięk słychać ale.już po załadowaniu systemu nic nie jest przekazywane z dźwięku do projektora
avatar
No powinien, może musisz ustawić audio output w projektorze
avatar
Czy da się połączyć box z projektorem tak aby on odtwarzał swoim głośnikiem dźwięk? Sygnał doprowadzony kablem hdmi i myślałem że to on podeślę dźwięk na projektor, ale jednak to nie działa
avatar
No - od jakiegoś pół roku nieużywalny.... pisaliśmy o tym w wielu miejscach...
avatar
Zauważyłem, że przepadło mi premium na tb7, kupiłem na poł roku a tu sie okazało, że kodi w ogole nie znajduje mi niczego z tb7. Strona muli jak diabli. Tb7 padło?
avatar
@coffee a co ta wtyczka robi tak dobrego bo jest też do Kodi ?
avatar
@coffee jak niema to napisz Tongue
avatar
Kurczę, aż dziwne, że na forum nie ma niczego na temat zajebistego pluginu "SendToKodi", który w połączeniu z appką "Kore" na Android jeszcze bardziej rozszerza nasze centrum multimedialne :p
avatar
Możecie sprawdzić wtyczki Asgard i Movie 4k czy działają.
avatar
większość wspólczesnych filmów z tzw. Drugiego obiegu ma napisy "wbudowane" dla niedosłyszących, resztę załatwi automat. A jak ktoś chce no to może poprawi, może będzie kolejne źródło napisów Smile
avatar
i W takim wypadku SubTitle Edit i tłumacz automatycznie, coraz lepszy jest translator i jeśli ktoś ma potrzebę to obejrzy i amen
avatar
jak napiprojekt & opensubtitles nie znajdują napisów to znaczy że ich prawdopodobnie nie ma