Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A tb7 padło - w porównaniu do tego co sobą reprezentowali wcześniej.
avatar
ok rozumiem - @pan_dopin nei ogarnął znaczników po prostu...
avatar
*pan_dopin
avatar
Dzieki Tomek
avatar
@pan_dopin - trzeba na nowo zainstalować repo mbebe z jego strony
avatar
Rafix? Czym jest rafix?
avatar
Rafix nie padlo. zainstaluj wtyczke tb7 i np na tel przerabiaj film i ogladaj we wtyczce w kodi
avatar
wie ktoś co się dzieje z repo mbebe? po zainstalowaniu nie mozna sie do niego doatac zeby wtyczke zainstalowac
avatar
@szopns dodawanie wyszukiwarek z dodatków działa i faktycznie są one wylistowane w Multi Search Engine, ale jak dodaję skrót i jako akcję podaje "plugin://plugin.video.united.search/?action=search" to nic się nie dzieje, 0 reakcji.
avatar
@critical zainstalowałem teraz po długim rozbracie z tą wtyczką i działa. Pamietej tylko aby z repo Kim z zakladki menu kontekstowe zainstalować oba dodatki o ktorych Kim wspomina. I obowiazkowo restart kodi (bo inaczej ci sie nie pojawi w kontekstowym dodaj do united search a tym bardziej potem użyj do wyszukiwania.
avatar
@critical wszystko jest w linku, trzeba przeczytać całość łacznie z dyskusją i w razie dalszego nie działania tam najlepiej zapytać/zglosić problem.
avatar
@hmmm pobierz zipa na pendrive i podłącz do xboxa i zainstluj
avatar
@szopns czy Ty uzywasz tej wtyczki? Zainstalowałem i nie pojawia się u mnie opcja 'Dodaj do wyszukiwarki' w menu kontekstowym. Pomożesz skonifgurować?
avatar
Jak zainstalować weeb tv na kodi w xbox one? nie da się pobrać z ich strony i zainstalować tylko muszę to jakos inaczej zainstalowac. ale mbebe tego nie ma
avatar
@critical Jest taki addon Multi Search Engine który przeszukuje w sumie każdy dodatek video który ma w sobie "szukaj". Szczegóły i jak to ugryx znajdziesz tu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Jak szukać filmów/seriali we wszystkich addonach naraz?
avatar
juz niewazne - resetowanie pomoglo
avatar
Na canal+ Box wyskoczyl mi komunikat o aktualizacji, gdy klikam w aktualizacja otwiera mi sie aptoidtv i nic sie nie dzieje, apki canal+ mi tam nie znajduje. Gdy wracam to nadal jest komunikat o aktualizacji i nie moge wejsc na boxa dalej.. Ktos cos poradzi?
avatar
Repozytorium mbebe miało aktualizację - niestety wymagana jest ręczna aktualizacja samego repo - nie wszędzie łapie z automatu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Przy okazji jak kogoś interesuje Amazon music to jest promocja dla kogoś kto nie korzystał 1.99 euro za miesiąc .Pierwszy gratis a potem ta kwota .Jak się wejdzie w apkę na Fire 4k max to powinno się pojawić okno z promocją