Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@archi334 nie mówiłeś że chodzi o Androida. Tomkowi z tymi sterownikami chodziło o PC pewnie. Zrób backup Kodi, postaw od nowa i sprawdź czy będzie działało.
avatar
@archi334 - a na andoidzie to nie wiem
avatar
avatar
@Tomek jesteś pewny że chodzi o sterowniki? na androidzie nic takiego nie instalowałem (ani o tym nie słyszałem) a wcześniej działało ok
avatar
Tak działają 2 serwisy filetracker i nitro
avatar
@critical w elementum korzystasz z polskich źródeł? Działa tam coś? Co do innych wtyczek to FanFilm, ale on korzysta z tych serwisów gdzie masz dość słabą jakość, no i nie ma też za wiele źródeł. Można go powiązać z rapideo.pl, ale wtedy już płacisz za premium. Coś za coś. Ja filmy pobieram, i to nie z torrentów.
avatar
@criticial
avatar
Jakie wtyczki mają polskie źródła? Znam tylko elementum. Chodzi mi o filmy z lektorem.
avatar
To nie problem z kodi tylko ze sterownikami i ustawieniami - cleaner nic nie pomoże
avatar
Od jakiegoś czasu przy niektórych filmach w Kodi mam czarny ekran a gdy ten sam plik odtworze np w vlc działa. Ktoś poleci jakąś wtyczkę typu cleaner do Kodi
avatar
aha ok
avatar
@zorro_9 ogladanie jest legalne
avatar
Witam
avatar
A nie namierzą bez vpn?
avatar
dozwolony tylko po co, w jakim celu Tongue
avatar
dozwolony jest vpn do TeleEleVidenie?
avatar
Witam
avatar
@slepynpapyn Zainstaluj sobie "Kodi Android Installer" dostepna w repozytorium Kodi, i poprzez wtyczke pobierz i zainstaluj odpowiednia wersje. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
zainstaluj jakiś menedżer plików jak np x-plore i przez niego zainstaluj
avatar
Witam nie mogę zaktualizować kodi do wersji 19.4, próbuje ręcznie przez przeglądarkę i wyskakuje błąd " nie można otworzyć pliku". Używam tv Sony Bravia ( zaktualizowany system) Błagam pomóżcie.!