Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Też macie wyblakłe kolory na Kodi, da się to jakoś ustawić ?
avatar
Hej, czy ktos z firestick z "oficjalnej polskiej dystrybucji" moglby wyodrebnic apke player.pl?
avatar
Natomiast wyszukiwarka działa i to cąłkiem sprawnie
avatar
Może jeszcze inaczej - tb7/xt7 też przeszukuj einne strony - i w zależności od ilości źródeł wyświetla to co jest - tydzień temu dla diuny było kilkanaście źródeł - dziś jest kilka - co będzie jutro?
avatar
No ale to już nie od FanFilm zależy - tylko od tb7/xt7 - poprawiło się mocno to i status powrócił
avatar
kurde mówisz o 10-15 zródłach? na żadnym filmie nie mialem tak zadawalających wynikow
avatar
No w porównaniu z tym że wcześniej nic nie zwracała - a teraz potrafi zwrócić 10-15 źródeł to chyba niebo a ziemia. Stara wyszukiwarka nie wróci
avatar
Panowie/Panie! Jakie macie odczucia co do tej poprawionej wyszukiwarki tb7/tx7? Mam wrażenie, że dalej marne są wyniki wyszukiwania Sad
avatar
Tak, darkw to teraz darkbox.vip
avatar
darkw to się przenieśli na inną stronę jak wiem.
avatar
Witam
avatar
panowie przestalo mi sie uruchamiac ultimatewhite, wiecie moze o co chodzi?
avatar
Gdyby ktoś przeoczył to przypominam o aktualizacji FanFilm i tym samym poprawie działania tb7/xt7
avatar
ciekawe ile musiał zapłacić kary
avatar
Ciekawe. Minęło kilka miesięcy od upadku darkw do przekierowywania na stronę Canal+. Teraz już mało kto wchodzi pod ten adres, chyba tylko ludzie którzy zapadli w sen wiosenno letni.
avatar
@archi334 grubo
avatar
avatar
Zawsze było tak, że po notyfikacji Netflixa, że działa w tle, zaczął wczytywać kanały.
avatar
Hejo, macie może jakiś pomysł, dlaczego menedżer telewizji przestał uruchamiać się zaraz po starcie? Muszę wejść w zakładkę "Telewizja" lub "Radio", aby zaciągnął kanały z listy. Dziwne.
avatar
Może akceleracja sprzętowa pomoże w ustawieniach Kodi.