Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Tak, darkw to teraz darkbox.vip
avatar
darkw to się przenieśli na inną stronę jak wiem.
avatar
Witam
avatar
panowie przestalo mi sie uruchamiac ultimatewhite, wiecie moze o co chodzi?
avatar
Gdyby ktoś przeoczył to przypominam o aktualizacji FanFilm i tym samym poprawie działania tb7/xt7
avatar
ciekawe ile musiał zapłacić kary
avatar
Ciekawe. Minęło kilka miesięcy od upadku darkw do przekierowywania na stronę Canal+. Teraz już mało kto wchodzi pod ten adres, chyba tylko ludzie którzy zapadli w sen wiosenno letni.
avatar
@archi334 grubo
avatar
avatar
Zawsze było tak, że po notyfikacji Netflixa, że działa w tle, zaczął wczytywać kanały.
avatar
Hejo, macie może jakiś pomysł, dlaczego menedżer telewizji przestał uruchamiać się zaraz po starcie? Muszę wejść w zakładkę "Telewizja" lub "Radio", aby zaciągnął kanały z listy. Dziwne.
avatar
Może akceleracja sprzętowa pomoże w ustawieniach Kodi.
avatar
@archi334 nie mówiłeś że chodzi o Androida. Tomkowi z tymi sterownikami chodziło o PC pewnie. Zrób backup Kodi, postaw od nowa i sprawdź czy będzie działało.
avatar
@archi334 - a na andoidzie to nie wiem
avatar
avatar
@Tomek jesteś pewny że chodzi o sterowniki? na androidzie nic takiego nie instalowałem (ani o tym nie słyszałem) a wcześniej działało ok
avatar
Tak działają 2 serwisy filetracker i nitro
avatar
@critical w elementum korzystasz z polskich źródeł? Działa tam coś? Co do innych wtyczek to FanFilm, ale on korzysta z tych serwisów gdzie masz dość słabą jakość, no i nie ma też za wiele źródeł. Można go powiązać z rapideo.pl, ale wtedy już płacisz za premium. Coś za coś. Ja filmy pobieram, i to nie z torrentów.
avatar
@criticial
avatar
Jakie wtyczki mają polskie źródła? Znam tylko elementum. Chodzi mi o filmy z lektorem.