Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Cześć Łobuzy. Potrzebuję epg do hiszpańskiej TV. Coś takiego jak to z epg.ovh, tak żeby wklepać do apki. Pomoże ktoś?
avatar
Po każdym wpisie o otwartej rejestracji na telee, pojawia się wzmianka o newplusx, to jakieś jednopostowe trolle? Smile
avatar
@piotrek2555_1 zaloz na teleelevidenie
avatar
Zrobi ktoś konto na newplusX własne dla mnie?
avatar
avatar
SportHD*
avatar
jest wątek mojego autorstwa w poszukuje wtyczke, dobrej jakości transmisje w eng sa w wtyczce SportsHD a jak nie to Polsat, Viaplat i Eleven i odpowiednie wtyczki
avatar
Ligę Mistrzów to prawa ma Polsat i w polsatboxgo znajdziesz ale najpierw po testuj czy ci się nie zacina obraz bo u mnie tak było.
avatar
jest jakaś dobra wtyczka(nawet płatna) sportowa? Chodzi o eleven,viaplay i ogólnie ligę mistrzów?
avatar
[
avatar
oioo
avatar
Witam. Może mi ktoś pomóc. Gdy instaluje dodatek The Crew do kodi to wchodząc w niego a później wychodząc nie mogę z powrotem wejść do kodi. Co zrobić ?
avatar
Witam, serdecznie proszę o zaproszenie/ konto na PlusX.tv
avatar
Otwarta rejestracja teleelevidenie
avatar
avatar
Potrzebuję założyć konto na plusx
avatar
@archi334 Na wykopie już jakieś dwa tygodnie temu o tym czytałem. Warto zobaczyć By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i tak już powstał podobno następca i nazywa się darkbox tak przynajmniej podawali na wykopie.
avatar
Co do wyszukiwarki - jak tylko Wrzucajpliki poprawi swoją wyszukiwarkę i będzie dawać wyniki w takim samym tempie jak wplik - to wtedy dołączymy wrzucajpliki i ilość linków znacząco wzrośnie
avatar
hejka
avatar
X