Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Tomek dziękuje za wyjaśnienie
avatar
A i pamiętaj żeby każdorazowo pobierać nightly albo najlepiej samemu budować.
avatar
Podsumowując - jeśli nie jesteś developerem, znającym się dobrze na pythonie, potrafiącym samemu analizować kod i jego błędy - to ta wersja nie jest dla ciebie. Gonienie za numerkiem wersji to największa głupota jaka może być. Zanim wyjdzie oficjalnie kodi 20 - FanFilm na pewno będzie z nią w pełni współpracował
avatar
No oczywiście że możesz przejść - jest to przecież wersja Alpha2, przeznaczona dla deweloperów, którzy będą potrafili precyzjnie wskazywać błędy w kodzie wtyczki, w kodzie kodi, potrafią rozpakować binarki kodi i przeanalizować kod w C+ itp itd. Na pewno taka pomoc sie przyda autorom FanFilm jak i developerom Kodi - pamiętaj tylko żeby w pełni prowadzić debugowanie i analizę kodu - bo bez tego to nie warto przechodzić. Oczywiście to wszystko ręcznie, przez debuger (pycharm albo eclipse się przyda) albo przez analizę logów które sam wytworzysz i wygenerujesz we właściwym miejscu w kodzie.
avatar
Witam mam takie pytanie czy warto przejść na kodi 20 Nexux i czy fanfilm bedzie tam działał
avatar
@arbuzik1992 - wystarczy wejść w informacje o wtyczce - a następnie wpisać nazwę wtyczki i autra w google - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Elo Koledzy,Mam nietypowa prosbe...poszukuje apk Fake GPS na androida(Samsung S21)ale taka by nie dało rady jej wykryc..moze byc platna ma robic roboteSmile
avatar
ProtonVPN Plus
avatar
Ktoś poleci najlepszy VPN.
avatar
A jak znalezc autora
avatar
Poprawić wtyczkę lub napisać do jej autora.
avatar
Jakas rada zeby dzialala opcja szukaj na kodi dodatek filman bo nic juz od dluzszego czasu nie da sie wyszukac
avatar
czym najlepiej doladowac konto na teleele?
avatar
avatar
@hmmm jak mogą działać skoro nie ma już tych stron. I to tak wlasnie od miesiąca
avatar
działają wam wtyczki ekranik i hejo od mbebe? u mnie error jak chcę włączyć wtyczki na kodi 19 z miesiąc temu było wszystko ok
avatar
ktos chce televidienie 40 zl konto aktywowane sa 4 miesiace na nim
avatar
jest rejestracja na teleleee
avatar
Rejestracja na telel