Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No to olej, wolny wybór Smile
avatar
Ja bym olał to całe tele koleś to typowy burak komunikacja z nim jest mało ciekawa
avatar
Dzień dobry pigulkowicze! Ma ktoś jedno wolne miejsce w Tivi mate użyczyć? Ofc rozliczymy sięWink
avatar
avatar
cześć, czy da się jakoś prosto streamować ekran z windowsa do Kodi ?
avatar
Widziałem że torrentleech.pl jest otwarty chwilowo, nie wiem czy nadal, sprawdź
avatar
wiem że offtopic i z góry za to przepraszam ale może ktoś polecić na dobry polski tracker z nowościami dołączonymi pl napisami. Mam RD i działa super ale czasami dopasowanie napisów psuje cała przyjemność z oglądania (bo albo ich nie ma albo są przesunięte albo w ogóle nie od tego filmu), więc chcę spróbować seedboxa z plexem i automatyzacja w stylu arr apps
avatar
@Gracy72 - cały czas bez zmian.
avatar
Czesc ma ktos link do meczu
avatar
czy działa Wam dziś FanFilm na Coreelec ?
avatar
No - @Łonogrzmot będzie musiał mieć zmieniony nick "PussyDestroyer"
avatar
@Łonogrzmot ale delikatna odpowiedź. A ja już otworzyłem popcorn i czekałem na armagedon w piśnie Wink Miękniesz abo dorastasz. Teraz mi się oberwie hehe Smile
avatar
A czemu nie ogłaszać? Jak Ci gorzej działa to napisz do trelemorele albo zmień dostawcę.
avatar
Też nie wiem, nie znam się
avatar
@Łonogrzmot nie wiem po co o tym tak głosisz że otwarta jest rejestracja jak te telemorele coraz gorzej działa
avatar
avatar
Czy jest możliwe przyspieszenie odtwarzania dźwięku wraz z video w Kodi na androidzie?
avatar
@zborus na ten moment bez zarzutu sprawnie i szybko, wszystko działa jak powinno Libreelec 10.02 z kodi 19.4
avatar
Jak się sprawuje kodi na tej ostatniej malinie 4B?
avatar