Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Ryszard9 Nie wiem z czym masz problem. Napisz normalny temat na forum, opisz go dokladnie, bo takue pisanie na czacie do niczego nie prowadzi. Chcesz ogladnać, to odpal wtyczke fanfilm i ogladniesz bez problemu co prawda fanfilm nie wspolpracuje z RD ale źródeł darmowych nie brakuje do Andora. Chcesz RD to w The Crew przed sekundą wyplulo 17 (malo ale wystarczajaco) zrodel RD.
avatar
w sensie linka? nie mam zadnych plikow, chce obejrzec a nie wysylac
avatar
W RD też można dodać ręcznie chyba plik z hostingu i zobaczyć we wtyczce RD.
avatar
chyba sie nie dowiem co jest nie tak z tym Andorem na real debrid, tylko torrenty Undecided
avatar
np. w tytule odcinka jakiegoś serialu. Do tego wyszukiwarka dziala wolno. Lepiej założyć konto na tym darkbox czy innej stronie i pójdzie szybciej.
avatar
Pewnie znajduje wpisany przez Ciebie ciąg w nazwie innych materiałów, no
avatar
@dabroviec dzięki - tak zrobiłem. Chociaż wyszukiwarka xt7 player jakoś dziwnie działa. odpowiada co inne niż to o co pytam
avatar
@kaj0x zainstaluj xt7 Player z repo KWP a treść znajdź na ich stronie przez wyszukiwarkę lub na warezach (np. darkbox.vip)
avatar
avatar
to problemy po stronie tb7/xt7 a nie fanfilm - mieli to naprawić, ale nie wiadomo kiedy to się uda
avatar
kupiłem konto na xt7 i chyba niepotrzebnie bo fanfilm nie potrafi na nim nic znaleźć. znowu coś sie gryzie tb7/xt7 z fanfilm?
avatar
no nie pisales, to napisalem czego ja. Sprawdzałem na wtyczkach fanfilm, tempest, oath (tak jeszcze mi działa) the crew. Jedynie na the crew coś wyskoczyło ale same andor torenty. z Torentów nie mogę korzystać.
avatar
... a ja używam rapideo, ale i beż tego mam wrażenie, że są źródła, no chyba że już calkiem mi się popietroliło ??
avatar
A ja nie pisałem o realdebrid. Ty zaś nie piszesz jakiej wtyczki używasz...
avatar
mam real debrid i jakoś nie ma akurat do tego. Wpisy na biało dodają, ale źródeł brak. Myślałem, że coś nie tak z wtyczką czy jakieś autoryzacje ponowić, ale nie. wszystko ejst ok, każdy inny serial/film nowy jaki szukam to ma zrodla.
avatar
Są na rapideo, są na disney
avatar
Macie może źródła do Andor? są na biało 4 odcinki ale brak zrodel. Inne seriale bez problemu, nowe tez.
avatar
Ah rip. Może tylko tymczasowo...
avatar
@tepiloxtl Filman się schował za cloudflare i póki bedzie CF na stronie, to w kodi nie będzie działać.
avatar
Czyżby się filman wysypał z wtyczki fanfilm? Oglądałem sobie serial, jestem w połowie i nagle nie mam źródeł :/