Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Fen*
avatar
A w ten znowu mam problem z napisami ? nie zawsze znajduje. Mam napiprojekt
avatar
Ta wtyczka w ogóle mi nie odpalala
avatar
a odpala w naszej wtyczce do real-debrid?
avatar
natomiast nie zawsze chce odpalic pliki z Clouda Realdebrid. Cos trzeba ustawic we wtyczce? Na 8 pozycji nie odpala mi np dwoch
avatar
zainsstalowalem juz wtyczke FEN i dziala bardzo fajnie
avatar
A koledze który pytał na PW chyba wystarczajaco wspolnoe z LukasS wyjasnilismy. Ps. Na PW mam alergie i nie odpisuje jesli nie muszę, a w tym przypadku nie jest to potrzebne. Nie posiadam żadnej wiedzy tajemnej
avatar
@LukasS A i owszem, dostaniesz ileś tam źródeł RD w fanfilm tylko że to są te same źródla z HDseans czy nawet filman, bo i takie tez się pokazują z oznaczeniem RD które są za free lub premium w przypadku HDseans (jak ktoś posiada takowe) wiec jakby mija się z celem podpinanie RD specjalnie do Fanfilm. A generalnie chodzi o to, że z ogladnieciem Andora problemów zadnych nie ma.
avatar
@szopns to nie do końca prawda z tym fanfilmem. Bo po sparowaniu RD z resolverem w FF dostajesz źródła RD, ale z serwisów które FF obsługuje Tongue czyli np hdseans etc.Wiec tak w 20%. A kolega @Ryszard9 po prostu nie wie na jakiej zasadzie RD działa i z czym to się je. Po prostu gdzieś coś przeczytał i nie ma pojęcia że RD to w 99% torrenty.
avatar
avatar
@Ryszard9 Nie wiem z czym masz problem. Napisz normalny temat na forum, opisz go dokladnie, bo takue pisanie na czacie do niczego nie prowadzi. Chcesz ogladnać, to odpal wtyczke fanfilm i ogladniesz bez problemu co prawda fanfilm nie wspolpracuje z RD ale źródeł darmowych nie brakuje do Andora. Chcesz RD to w The Crew przed sekundą wyplulo 17 (malo ale wystarczajaco) zrodel RD.
avatar
w sensie linka? nie mam zadnych plikow, chce obejrzec a nie wysylac
avatar
W RD też można dodać ręcznie chyba plik z hostingu i zobaczyć we wtyczce RD.
avatar
chyba sie nie dowiem co jest nie tak z tym Andorem na real debrid, tylko torrenty Undecided
avatar
np. w tytule odcinka jakiegoś serialu. Do tego wyszukiwarka dziala wolno. Lepiej założyć konto na tym darkbox czy innej stronie i pójdzie szybciej.
avatar
Pewnie znajduje wpisany przez Ciebie ciąg w nazwie innych materiałów, no
avatar
@dabroviec dzięki - tak zrobiłem. Chociaż wyszukiwarka xt7 player jakoś dziwnie działa. odpowiada co inne niż to o co pytam
avatar
@kaj0x zainstaluj xt7 Player z repo KWP a treść znajdź na ich stronie przez wyszukiwarkę lub na warezach (np. darkbox.vip)
avatar
avatar
to problemy po stronie tb7/xt7 a nie fanfilm - mieli to naprawić, ale nie wiadomo kiedy to się uda