Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Miałem na myśli działanie wyszukiwania źródeł w FF
avatar
Działający jest w repozytorium. Jeśli ci nie działa - pytaj u autora wtyczki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
ma ktos dzialajacy netflix kodi 19.4
avatar
hej uzywa ktos netflixa na kodi 19.4
avatar
a czemu ma nie żyć?
avatar
Tb7 chyba żyje (;
avatar
avatar
no jak na naszej wtyczce ci nie odpala to cos nie takze zrodlem albo twoim kodi
avatar
Fen*
avatar
A w ten znowu mam problem z napisami ? nie zawsze znajduje. Mam napiprojekt
avatar
Ta wtyczka w ogóle mi nie odpalala
avatar
a odpala w naszej wtyczce do real-debrid?
avatar
natomiast nie zawsze chce odpalic pliki z Clouda Realdebrid. Cos trzeba ustawic we wtyczce? Na 8 pozycji nie odpala mi np dwoch
avatar
zainsstalowalem juz wtyczke FEN i dziala bardzo fajnie
avatar
A koledze który pytał na PW chyba wystarczajaco wspolnoe z LukasS wyjasnilismy. Ps. Na PW mam alergie i nie odpisuje jesli nie muszę, a w tym przypadku nie jest to potrzebne. Nie posiadam żadnej wiedzy tajemnej
avatar
@LukasS A i owszem, dostaniesz ileś tam źródeł RD w fanfilm tylko że to są te same źródla z HDseans czy nawet filman, bo i takie tez się pokazują z oznaczeniem RD które są za free lub premium w przypadku HDseans (jak ktoś posiada takowe) wiec jakby mija się z celem podpinanie RD specjalnie do Fanfilm. A generalnie chodzi o to, że z ogladnieciem Andora problemów zadnych nie ma.
avatar
@szopns to nie do końca prawda z tym fanfilmem. Bo po sparowaniu RD z resolverem w FF dostajesz źródła RD, ale z serwisów które FF obsługuje Tongue czyli np hdseans etc.Wiec tak w 20%. A kolega @Ryszard9 po prostu nie wie na jakiej zasadzie RD działa i z czym to się je. Po prostu gdzieś coś przeczytał i nie ma pojęcia że RD to w 99% torrenty.
avatar
avatar
@Ryszard9 Nie wiem z czym masz problem. Napisz normalny temat na forum, opisz go dokladnie, bo takue pisanie na czacie do niczego nie prowadzi. Chcesz ogladnać, to odpal wtyczke fanfilm i ogladniesz bez problemu co prawda fanfilm nie wspolpracuje z RD ale źródeł darmowych nie brakuje do Andora. Chcesz RD to w The Crew przed sekundą wyplulo 17 (malo ale wystarczajaco) zrodel RD.