Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Wezu powiem tak na przykładzie Andor odcinek pierwszy mam xtb7, tb7, rapideo i poza tymi darmowymi co zwykle rapideo daje radę reszta nic. Przynajmniej u mnie. zobacz sam:
avatar
czy ktos widzial taki serwerek iptv platnyjak restreamicos.com? Znalazlem linijke z m3u na necie i dziala u mnie lepiej niz wszystko co do tej pory testowalem (praktycznie bez zacinania, wiekszosc fhd) pytanie czy to mozna kupic czy to tylko restream streamow?
avatar
A fanfilm radzi sobie dobrze ? Filmy/seriale z lektorem i dubbingiem mnie interesują
avatar
moim zdaniem rapideo znajduje więcej, ale to raczej subiektywne odczucie Smile
avatar
Witam, jakie wtyczki do kodi teraz ? Tb7 czy rapideo.
avatar
Jeśli ktoś szuka dostawcy IPTV z PL kanałami plus: viaplay, eu, ppv, xxx, archiwum, vod z filmami I serialami to zapraszam. Smile
avatar
z mojego doświadczenia fire stick 4k max działa dużo lepiej niż chromecast, można to wyrwać dużo taniej w promocji amazona niż googlowe dziwactwo
avatar
tylko ten box co zaproponowales jest 2x drozszy takze... Big Grin
avatar
avatar
@Lukas a nie wiem, niczego nigdzi enie czytałem. Free żródeł zaczęło brakować i dostałem tu informację, że czas przejść na płatne, np real debrid (i pytałem wtedy o zwykłe źródła, nie torrent). I tak od ponad roku jadę na debridzie, z dziesiątkami/setkami źródeł. i nagle pac, Andor, niby jest na biało ale źródeł było brak.
avatar
ale pamiętaj - s905x dość długo utrzymywano.
avatar
no niestety s905x4 Smile w normalnym zakresie cenowym
avatar
oj @Tomek teraz sprecyzuj, które i z jakim procesorem są przyszłościowe? Sam się wystawiłeś Wink
avatar
box z coreelec Smile - zero przycinek
avatar
a co nie jest gównem?
avatar
chromecast to gówno więc laguje Tongue
avatar
@mjw Świetny dodatek. Dziękuję!
avatar
tez Wam przycina kodi na wtyczce simple iptv client jak sie w epg skacze po kanalach? u mnie lagi jakby chromecast nie wyrabial
avatar
jaki masz język ustawiony w Kodi? Seren nie lubi się z polskim, alternatywnie polecam a4kstreaming: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a tutaj providers: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Cześć, czy ktoś zauważył problem z Serenem? Od wczoraj w ogóle nie znajduje mi nowych źródeł.