Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Iptv-owiec - bzdura - działa idealnie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - na przyszłość podaj więcej szczegółów.
avatar
Wiecie że tak naprawdę rozgorzała dyskusja w ShotBoxs'ie które świeta lepsze ? Dobrze mówi @Tomek nie chodzi o ilość linków tylko o jakośc i po zawodach. A reszta, jedni wola las drudzy córke leśniczego, życie Smile
avatar
Nie wyszukuje źródeł rapideo w Fanfilm, nie działa też oryginalna wtyczka rapideo do Kodi. Czy tak samo jest u Was?
avatar
@dabrowiec - tak - jest informacja w changelogu FanFilm
avatar
Poza tym - oglądasz z 20 linków? Bo ja z jednego Smile Tego który ma najlepszą jakość - więc wystarczy 1-2 z tb7 kilka z rapideo i kilka z innych źródeł
avatar
@Wezu - a to już pytanie do tb7 - FanFilm nie ma nic do tego. Znajduje to co udostępniają - poczytaj może jak działa FanFilm
avatar
Sprawdziłem kilka filmów i było tego malo, jak już znalazło z tb7 to były to 2 linki a powiedzmy 10 z rapideo, zdarzało się że w ogóle z tb7 nie było nic
avatar
tyle co nic tzn?
avatar
Sprawdziłem i źródeł z tb7 tyle co nic, rapideo jednak o niebo lepsze tylko cena z kosmosu ?
avatar
@Tomek poprawili coś z t7/xt7? Bo miesiąc temu sprawdziłem tak na szybko na dwóch materiałach i nie działało.
avatar
@Wezu - fanfilm obecnie obsługuje zarówno rapideo jak i tb7/xt7
avatar
avatar
@Wezu powiem tak na przykładzie Andor odcinek pierwszy mam xtb7, tb7, rapideo i poza tymi darmowymi co zwykle rapideo daje radę reszta nic. Przynajmniej u mnie. zobacz sam:
avatar
czy ktos widzial taki serwerek iptv platnyjak restreamicos.com? Znalazlem linijke z m3u na necie i dziala u mnie lepiej niz wszystko co do tej pory testowalem (praktycznie bez zacinania, wiekszosc fhd) pytanie czy to mozna kupic czy to tylko restream streamow?
avatar
A fanfilm radzi sobie dobrze ? Filmy/seriale z lektorem i dubbingiem mnie interesują
avatar
moim zdaniem rapideo znajduje więcej, ale to raczej subiektywne odczucie Smile
avatar
Witam, jakie wtyczki do kodi teraz ? Tb7 czy rapideo.
avatar
Jeśli ktoś szuka dostawcy IPTV z PL kanałami plus: viaplay, eu, ppv, xxx, archiwum, vod z filmami I serialami to zapraszam. Smile
avatar
z mojego doświadczenia fire stick 4k max działa dużo lepiej niż chromecast, można to wyrwać dużo taniej w promocji amazona niż googlowe dziwactwo
avatar
tylko ten box co zaproponowales jest 2x drozszy takze... Big Grin