Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@tasior55 plusx brak rejestracji, dodawanie profili wylaczone, brak zaproszen
avatar
no otwarta i już dziś BBC ledwo działa trzeba iść w PlusX bo na teleele coraz większe dziadostwo
avatar
avatar
nie ma tak mi sie zdaje
avatar
raczej niema
avatar
Jest jakiś program do wprowadzania adresów MAC na tizenie?
avatar
avatar
@mjw masz takowo wersje?
avatar
jedyna crackowana wersja, która nie ma problemu z epg to 2.1.5
avatar
u mnie też Big Grin
avatar
@marekkow Kolejna najnowsza wersja TiviMate 4.6.1 Premium, jak zawsze NIE MA najmniejszych "problemów" z EPG
avatar
@ mjw czy te problemy związane są z crakiem czy zależy od wersji?
avatar
@ mjw dzięki poszukam ,sprawdzę.
avatar
crackowana wersja pewnie tivi mate co puchnie jak ciasto drożdżowe, a później wywala, poszukaj wersji 2.1.5 albo wykup premium
avatar
@RebA wpisuję z rozszeżeniem xml :https://epg.ovh/pl.xml lub By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Iptv-owiec - przepraszam, mamy jeszcze resztki życia osobistego i nie sprawdzamy w interwałach 10 minutowych wszystkich usług...
avatar
@RebA teraz nie mogę sprawdzić dopiero po południu ,ale z tego co pamiętam to chyba 2.6 coś tam,po instalacji parę dni działało,wróciłem po weekendzie i wtedy zauważyłem.
avatar
@marekkow a jak masz wersję TiviMate? Nie mów tylko ze 2.8.0 to nic dziwnego że nie działa, działało około 10dni i koniec
avatar
witam,nie działa przewodnik w ti vi mate ,też tak macie ,co może być przyczyną,jak naprawić ?
avatar
@Tomek - Nie działało - samo rapideo to potwierdziło na helpdesku. Nie działało ok. 2 h. Zanim napisałeś to już naprawiliSmile