Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Czy ktoś mi pomoże ? Już tracę cierpliwość Sad Od wczoraj walczę ze scraperem filmweb. Pobrana najnowsza wersja na Windowsie oraz openelec i wszędzie to samo. Scraper instaluje się bez problemu, tworzę źródło, aktualizuję bibliotekę i nic.. Nie tworzy nawet nowego przycisku "Filmy" Próbowałem na różnych skórach i to samo. NIe ma problemu z muzyką, zasoby tworzy od razu. Filmu zero. Ktoś wie co może być na rzeczy ? Z góry dzięki
avatar
Witam.
avatar
@kaj0x w ustawieniach Seren wyłącz auto odtwarzanie
avatar
avatar
Ma ktoś taki problem z Seren że ten na siłę sam wybiera źródło odtwarzania i włącza film? Na PC nie mogę zrobić tak żeby wybrać które z wyszukanych źródeł filmu wybrać :/
avatar
Jest i nawet w jakości HD cieszę się bo tylko z weeb oglądam KODI na TV SmileSmileSmile
avatar
już jest z powrotem weeb tv. Mieli jakiś problem, bo zwracalo przekroczony czas i bład 522.
avatar
zakłóceniami, ale zawsze bez problemu. Teraz nie ma go nigdzie Sad
avatar
Ja używam od ponad dwóch lat z małymi zakłuceniami
avatar
To całe weeb.tv to zawsze była dla mnie zagadka - kto tego używa i jeszcze za to płaci
avatar
Witam. Czy ktoś wie co się dzieje z WEEB.TV ??????? NIE MA GO NA INTERNECIE I NA KODI Smile
avatar
avatar
Witam czcigodnych pomógł by mi ktoś z tym tematem
avatar
To nie jest "rusek" Smile Smile
avatar
Rusek z tele usunal mi konto Tongue bo nie zalalem kasy. Co za lobuz
avatar
@EMR9 - deweloperzy wiedzą gdzie znaleźć wersje beta - a to wersja właśnie dla nich. Dla zwykłego usera ta wersja może przynieść więcej szkód niż pożytku - łącznie z wywaleniem całego systemu operacyjnego. Dlatego usunąłem linka do wersji niestabilnej
avatar
jak ktoś chce może testować [ciach w wersję beta]
avatar
@EMR9 - to wszystko zależy czy dany film/serial jest udostępniony z taką ścieżką dźwiękową - serwis nie ma znaczenia - na Netflix/Disney też jest pełno produkcji tylko z DD 2.0
avatar
Witam na kodi mam wtyczkę prime video i mam takie pytanie mam głos czy to pl czy en. to jest tylko DD 2.0 na disney+ hbo max netflix jest DD 5.1 jakaś rada jest na to czy tak ma być dziewki za pomoc pozdrawiam
avatar
@zborus slyszalem ze play now 2 i 3 sa dobre