Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Mam pytanie… Czy istnieje wtyczka, która działa na zasadzie realdebrid, ale z tą różnicą, że pobieranie następuje na serwer określony w sieci lokalnej? Wiem że moge takie coś zrobić manualnie, ale raczej pytam o integracjie z Kodi dla wygody.
avatar
a źródła to inna sprawa
avatar
Jeśli go nie znajduje w ogóle to pewnie tytuł nie jest prawidłowo podany w tmdb/trakt
avatar
Na FanFilm nie ma żadnych filmów - to tylko wyszukiwarka - tak jak każdy możesz odpalić i sprawdzić
avatar
avatar
panowie wielka sprawa czy na fanfilm jest film z lektorem ten film Pédale douce (1996)
avatar
avatar
@mtr81 załączniki naprawione
avatar
Pobrać z kodi.tv - ale różnice między k19.3 a k19.4 nie są zauważalne dla zwykłego usera
avatar
Ktoś wie jak zainstalować Kodi 19.4 na chromecast? Z automatu instaluje wersję 19.3.
avatar
Teraz podczas próby aktualizacji biblioteki, mam komunikat: Nieudane połączenie zdalnym serwerem
avatar
Dzięki za linka. Niestety po aktualizacji do wersji 2.5.3 to samo.
avatar
avatar
Czy ktoś mi pomoże ? Już tracę cierpliwość Sad Od wczoraj walczę ze scraperem filmweb. Pobrana najnowsza wersja na Windowsie oraz openelec i wszędzie to samo. Scraper instaluje się bez problemu, tworzę źródło, aktualizuję bibliotekę i nic.. Nie tworzy nawet nowego przycisku "Filmy" Próbowałem na różnych skórach i to samo. NIe ma problemu z muzyką, zasoby tworzy od razu. Filmu zero. Ktoś wie co może być na rzeczy ? Z góry dzięki
avatar
Witam.
avatar
@kaj0x w ustawieniach Seren wyłącz auto odtwarzanie
avatar
avatar
Ma ktoś taki problem z Seren że ten na siłę sam wybiera źródło odtwarzania i włącza film? Na PC nie mogę zrobić tak żeby wybrać które z wyszukanych źródeł filmu wybrać :/
avatar
Jest i nawet w jakości HD cieszę się bo tylko z weeb oglądam KODI na TV SmileSmileSmile
avatar
już jest z powrotem weeb tv. Mieli jakiś problem, bo zwracalo przekroczony czas i bład 522.