Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
witam. dopiero zaczynam przygode z IPTV...wiec prosze potraktować pytanie lagodnie...czy na forum znajde i gdzie DARMOWA liste m3u?
avatar
dzieki już wczoraj to wykombinowałem po zmianie ESN działa jak na razie w 1080p miejmy nadzieję że tak zostanie
avatar
@jon1022 - zresetowanie ESN pomogło u mnie
avatar
@esiu2111 tu nie znajdziesz.
avatar
Pytanko... Gdzie tu znajde loginy do UPC oprucz u operatora Wink
avatar
No u mnnie działało jeszcze wczoraj na Libreelec tak około 19 po 20 było już tylko 540p... jest już dwa zgłoszenia w oficjalnym wątku co ciekawe od ludzi z legitnym androidem i też mają tylko 540p : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Wczoraj oglądałem - 1080p normalnie - Coreelec
avatar
Ogląda ktoś Netflix przez wtyczkę na Linux? Od wczoraj mam tylko 540p max... chyba koniec z HD przy takim oglądaniu ;-(
avatar
Mam pytanie… Czy istnieje wtyczka, która działa na zasadzie realdebrid, ale z tą różnicą, że pobieranie następuje na serwer określony w sieci lokalnej? Wiem że moge takie coś zrobić manualnie, ale raczej pytam o integracjie z Kodi dla wygody.
avatar
a źródła to inna sprawa
avatar
Jeśli go nie znajduje w ogóle to pewnie tytuł nie jest prawidłowo podany w tmdb/trakt
avatar
Na FanFilm nie ma żadnych filmów - to tylko wyszukiwarka - tak jak każdy możesz odpalić i sprawdzić
avatar
avatar
panowie wielka sprawa czy na fanfilm jest film z lektorem ten film Pédale douce (1996)
avatar
avatar
@mtr81 załączniki naprawione
avatar
Pobrać z kodi.tv - ale różnice między k19.3 a k19.4 nie są zauważalne dla zwykłego usera
avatar
Ktoś wie jak zainstalować Kodi 19.4 na chromecast? Z automatu instaluje wersję 19.3.
avatar
Teraz podczas próby aktualizacji biblioteki, mam komunikat: Nieudane połączenie zdalnym serwerem
avatar
Dzięki za linka. Niestety po aktualizacji do wersji 2.5.3 to samo.