Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
zabawne, niech dalej strzelają sobie w kolano...
avatar
Forum kodi.tv i gh CastgnaIT - coraz więcej osób z problemem - zmiana ESN nie działa
avatar
jakieś źródło tego?
avatar
Niezłe jaja z Netflixem są - wychodzi na to że na ten moment używanie wtyczki w kodim pod Androidem grozi banem na rozdzielczość HD również w oficjalnej apce... Dobrze by było jakieś ostrzeżenie na główniej zrobić, bo zaraz ktoś będzie miał pretensje że mu "Kodi Netflixa popsuło" ;-)
avatar
ja
avatar
poszukuję konta na new PlusX
avatar
Darmowych tu nie ma, płatnych także nie. jest temat dzięki któremu można ogarnąć tv za free - ale wymaga troszkę pracy
avatar
@kamilk1112 czy są darmowe tutaj to nie wiem, a płatne to zależy ile chcesz płacić i co potrzebujesz
avatar
??
avatar
a darmowe są tutaj do przetestowania
avatar
dziękuję. a płatne gdzie są dostępne i jakie to koszta?
avatar
@kamilk1112 darmowa lista to nic dobrego ba zaraz zacznie ciąć a po chwili i tak padnie, lepiej zainwestować parę zł i się cieszyć z ogladania
avatar
witam. dopiero zaczynam przygode z IPTV...wiec prosze potraktować pytanie lagodnie...czy na forum znajde i gdzie DARMOWA liste m3u?
avatar
dzieki już wczoraj to wykombinowałem po zmianie ESN działa jak na razie w 1080p miejmy nadzieję że tak zostanie
avatar
@jon1022 - zresetowanie ESN pomogło u mnie
avatar
@esiu2111 tu nie znajdziesz.
avatar
Pytanko... Gdzie tu znajde loginy do UPC oprucz u operatora Wink
avatar
No u mnnie działało jeszcze wczoraj na Libreelec tak około 19 po 20 było już tylko 540p... jest już dwa zgłoszenia w oficjalnym wątku co ciekawe od ludzi z legitnym androidem i też mają tylko 540p : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Wczoraj oglądałem - 1080p normalnie - Coreelec
avatar
Ogląda ktoś Netflix przez wtyczkę na Linux? Od wczoraj mam tylko 540p max... chyba koniec z HD przy takim oglądaniu ;-(