Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Da radę puścić listę od tele przez tvheadend? Dodaję listę ale nie pobiera kanałów
avatar
Trakt.tv ma awarię - FanFilm może nieprawidłowo działać
avatar
avatar
avatar
No to cudownie że masz weeb. Oni mają swoją własną wtyczkę do kodi - tu nie znajdziesz developreów od niej. Płacisz im za tv - więc to do nich się udaj o pomoc. Natomiast skoro na Internecie nie działa to może padło po prostu
avatar
Mam weeb. na kodi i nie działa. Na INTERNECIE również
avatar
Ale weeb.tv ma swoją wtyczkę, swój support - najłatwiej do nich chyba
avatar
Witam. Ponownie WEEB.TV na KODI jak i w INTERNECIE na portalach Chrome, Firefox, Opera nie działa. Czy ktoś zna przyczynę?? Zaznaczam, że mam wykupione premium.
avatar
zabawne, niech dalej strzelają sobie w kolano...
avatar
Forum kodi.tv i gh CastgnaIT - coraz więcej osób z problemem - zmiana ESN nie działa
avatar
jakieś źródło tego?
avatar
Niezłe jaja z Netflixem są - wychodzi na to że na ten moment używanie wtyczki w kodim pod Androidem grozi banem na rozdzielczość HD również w oficjalnej apce... Dobrze by było jakieś ostrzeżenie na główniej zrobić, bo zaraz ktoś będzie miał pretensje że mu "Kodi Netflixa popsuło" ;-)
avatar
ja
avatar
poszukuję konta na new PlusX
avatar
Darmowych tu nie ma, płatnych także nie. jest temat dzięki któremu można ogarnąć tv za free - ale wymaga troszkę pracy
avatar
@kamilk1112 czy są darmowe tutaj to nie wiem, a płatne to zależy ile chcesz płacić i co potrzebujesz
avatar
??
avatar
a darmowe są tutaj do przetestowania
avatar
dziękuję. a płatne gdzie są dostępne i jakie to koszta?
avatar
@kamilk1112 darmowa lista to nic dobrego ba zaraz zacznie ciąć a po chwili i tak padnie, lepiej zainwestować parę zł i się cieszyć z ogladania