Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Najnowsza wersja to CHERRY TV K19 2.2.3
avatar
@szopns a jak nazywa się tak wersja
avatar
Nie bo kiedyś używałem ale nie mam
avatar
a co tu kojarzyć? Nie wiesz co masz zainstalowane? To CherryTv tylko w wersji już nieaktualnej i to o dwie wersje przynajmniej
avatar
Mam pytanie czy ktoś kojarzy tą nakładkę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Data restore is still ongoing. It’s slow, but promising. Scheduled tasks like TMDB metadata and watch now links are running so the site will be up to date when it’s back online. We’ll have a more detailed update tomorrow.
avatar
Jmno a kliknij w ten link i bedzie wiadomo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Jakieś informacje na temat trakt jak długo będzie awaria ?
avatar
Nie - naciągane zupełnie - siedzimy sobie tutaj po prostu od lat i bryndzlujemy się nawzajem. Nie instaluj.
avatar
witam, opłaca się te KODI instalować i wtyczki jakieś serialowe, filmy
avatar
I te i te, za pierwszym razem jakby zaciągnęło coś ale teraz dodaję różne wersje dla sprawdzenia i żadnych serwisów nie dodaje.
avatar
Próbowałeś streamy ts czy hls?
avatar
Potrzebuję czasem w transkodować do niższej jakości ze względu na słaby net
avatar
kiedyś próbowałem i dodawało bez problemu tylko jaki sens używać tele przez tvheadend?
avatar
Da radę puścić listę od tele przez tvheadend? Dodaję listę ale nie pobiera kanałów
avatar
Trakt.tv ma awarię - FanFilm może nieprawidłowo działać
avatar
avatar
avatar
No to cudownie że masz weeb. Oni mają swoją własną wtyczkę do kodi - tu nie znajdziesz developreów od niej. Płacisz im za tv - więc to do nich się udaj o pomoc. Natomiast skoro na Internecie nie działa to może padło po prostu
avatar
Mam weeb. na kodi i nie działa. Na INTERNECIE również