Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@mjw Pewnie 500+ Big Grin
avatar
Jak dla mnie to shoutbox nie służy do rozwiązywania problemów. Załóż temat, na sb nie każdy się udziela.
avatar
w tej chwili żadna wtyczka mi nie działa błąd i error
avatar
witam witam pomocy , rozwiązania nie dostałem
avatar
Urlopy, ciekawe skąd maja na to pieniążki ☺️ miłego urlopu!
avatar
Mój też już wyruszył z Holandii do PL, na razie jednak i tak go nie odbiorę bo się urlopuję Smile
avatar
@farben zgadnij co dzisiaj do mnie dotarło Big Grin
avatar
niedawno stawiałem nowego kodiego i nic to nie dało
avatar
redolver od jsergio nowy
avatar
co mam włączyć?
avatar
Włącz, przeprowadź aktualizacje bo pewnie masz wszystko stare. Gounlimited na pewno działa.
avatar
czy jest ktoś w stanie mi pomóc w sprawie kodi, a mianowicie jest dość często takie źródło jak "goumilited" nazwę pewnie przekręciłem. Nigdy nie udało mi się z tego źródła odtworzyć nic, korzystam z kodi 17.6 resolver był od cherry, mbbe i chyba jsergio. Jest jakiś powód dlaczego nie działa? a może coś do poprawki
avatar
oki dziękuję bardzo za wyjaśnienie
avatar
coś jak real-debrid z tym, że mają kilka dodatkowych funkcji jak np wbudowane VPNy
avatar
a co to te premiumze.me?
avatar
Mam tylko co jakiś czas konta premiumize.me i real-debrid
avatar
zapewne pytanie nie na miejscu...ale kto pyta...., a mianowicie, czy rozdajecie również konta premium/vip takich serwisów jak zalukaj,fili,cda,segos?
avatar
długo wisiało Tongue
avatar
Złapałem, dzięki Big Grin
avatar
DARMOSZKA: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i kod na premium na 3 dni: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY kod wpisać bez http:// i bez .pl