Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie widzę że jest poprawione gatunki nie mieszają się czyli teraz fanfilm korzysta z innej wyszukiwarki ?
avatar
Nowy FanFilm już jest
avatar
Po zeszłomiesięcznej awarii trakt trzeba było się przelogować w trakt
avatar
Z kodi
avatar
Dobra naprawiłem Big Grin wystarczyło usunąć z kodu trakt i ponownie zainstalować
avatar
No i po skończonym filmie czy odcinku nie wyskakuje okienko z ocena
avatar
Czy ktoś też ma problem ze fanfilm nie zasysa postępów z trakt tv ani na trakt nie wyświetla się jak coś oglądam
avatar
Mam problem z EPG. Na liście od chińczyka działa dobrze. Natomiast na listach: 1.Pol.m3u 2.154k.m3u 3.Polen ko32.m3u 4. Polen17.m3u EPG nie widać. Robiłem różne próby z edycją tych plików i nic się udało osiągnąć. Może jest jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?
avatar
@jorg35 - wiedzą doskonale - ale twierdzą że to problem twórców wtyczek a nie ich - odpal sobie tmdbhelper i pochodź przez chwilę po menu - powiedzmy wejdź w 3-4 kategorie, a potem zerknij w logi
avatar
Wcześniej czy później wszyscy będziemy musieli przejść na Kodi 20 bo wtyczki będą robione pod 20.
avatar
To dołączyć do programy kodi i podszkolić ich tam trochę.
avatar
No jak "urzywasz" to się nie dziwię że nie widzisz. Nie pisałem że wtyczki nie działają - pisałem że logi będą puchły - bo wprowadzili zbędne komunikaty o wygasających funkcjach/labelach - zostaw sobie kodi włączone przez dzień, dwa, trzy - a wiele osób tak robi nie wyłączając boxów tylko usypiając je i zobaczysz jak ci się ładnie zapcha log. Część rzeczy nie będzie się prawidłowo też wyświetlać ze względu na zmiany w zapisie. No ale nie widzisz istotnych zmian...
avatar
Od paru tygodni urzywam Kodi 20 rc i nie widzę jakichś istotnych zmian,a wtyczki co działały na Kodi 19.4 działają na Kodi 20.
avatar
@Tomek @mjw prośba o pomoc Smile
avatar
Czy jaka dobra dusza pomoże mi w rejestracji na plusx? Mam Telee ale ostatnio chodzi tragicznie.. chce zmienić
avatar
IMO - za szybko - kiedyś wersje RC szły do numeracji 5-6 - teraz dwie w krótkim odstepie... mam nadzieję że do 06.01 nie wydadzą
avatar
zobaczysz jak w różnych wtyczkach będa logi puchły bo nie są poprzerabiane... zwłaszcza te lokalne (niestety te od mbebe też)
avatar
A co takiego ma się dziać,kolejna wersja Kodi i tyle.
avatar
avatar
Oj będzie się działo...