Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam, czy ktos tez ma problem z zacinajacymi sie filmami z XT7/TB7
avatar
Witam, mam takie pytanko, które porty muszą być odblokowane aby aplikacja Crystal OTT pobierała sobie epg. Mam internet od netii i nie pobiera mi epg w w/w aplikacji, dostawca internetu pyta mnie które porty trzeba odblokować aby wszystko ładnie działało.
avatar
Witam
avatar
Wiecie moze jak dodac epg pod wtyczke rocky addon?
avatar
cos sie musialo wykrzaczyc,przeinstalowalem kodi i skin i poszlo bez problemu
avatar
juz wiem ,na czystym kodi idzie bez problemu z skinem Aeon NOX juz wywala nieudana instalacje
avatar
To juz nie wiem ,gdzie lezy problem
avatar
@Kasio Oczywiście że tak, bez najmniejszego "problemu".
avatar
Udało siekomus zainstalowac wtyczki strumieniowe na Android TV kodi 20,InputStream Adaptive, Inputstream FFmpeg Direct, RTMP Input ? .Na androidzie wszystko smiga a na tv nieudana instalacja.
avatar
@RebA tak i nie, uzywam listy crystal gdzie jest baza vod dolaczona do tv, jednak polskich seriali brakuje w niej, dlatego pyta o duza baze filmow i seriali Smile
avatar
@lukaszsk czyli szukasz iptv i vod
avatar
Poszukuje platnej tv iptv pod tivimate z duza baza filmow i seriali po polsku czesto aktualizowanych, ktos cos? (dla rodzicow zagranica wiec fanfilm, kodi, odpada) Musze raz wpisac dane i im wyslac boxa.
avatar
vavoo nie dziala
avatar
użyj wtyczki napiprojekt katalog
avatar
Dlaczego przy filmach z wtyczki RD opensubtitpes nie znajduje mi napisow pl, tylko eng? Na wtyczce fanfilm znajduje pl
avatar
Sytuacja opanowana. Sprawcą okazał się klient telewizji Enigma 2 Client.
avatar
@NetCraft - na każdym niezrootowanym sprzęcie który mam na androidzie da się bez problemu dostać do logów.
avatar
@zorro_9 Sony to chyba pogięło XD
avatar
@NetCraft nie musisz mieć roota żeby dostać się do logów Kodi, wystarczy przeglądarka plików
avatar
Sony strzela sobie w stopę Smile Nie wdrożą tego.