Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
vavoo nie dziala
avatar
użyj wtyczki napiprojekt katalog
avatar
Dlaczego przy filmach z wtyczki RD opensubtitpes nie znajduje mi napisow pl, tylko eng? Na wtyczce fanfilm znajduje pl
avatar
Sytuacja opanowana. Sprawcą okazał się klient telewizji Enigma 2 Client.
avatar
@NetCraft - na każdym niezrootowanym sprzęcie który mam na androidzie da się bez problemu dostać do logów.
avatar
@zorro_9 Sony to chyba pogięło XD
avatar
@NetCraft nie musisz mieć roota żeby dostać się do logów Kodi, wystarczy przeglądarka plików
avatar
Sony strzela sobie w stopę Smile Nie wdrożą tego.
avatar
avatar
Witam
avatar
Nie ma jak dostać się do logów bez uruchomienia kodi. Ten box jest niezrootowany, więc nie mam możliwości dobrać się do logów przez przeglądarkę plików.
avatar
to pokaż logi - bez tego się nie da
avatar
tylko,że ja mam bardzo dużo filmów w bazie i znów od początku mam je wczytywać do bazy? Niedawno przy przejśćiu na Kodi 19 to robiłrm. Jeżeli przy każdej aktualizacji programu ma tak by,ć to dupa blada. Zresztą aktualizację baz danych przeszło, a zaczęło się wywalać na aktualizacji dodatków
avatar
wyczyść kodi i instaluj na nowo - nie wykłada się na dodatku tylko na którejś z baz danych
avatar
Przypuszczam, że na jakimś dodatku, których mam tylko kilka nieabędnych.
avatar
Niestety u mnie na Canal plus box 4k zaktualizowało się automatycznie i Kidi po kilku sekundach po uruchomieniu wyłacza się. Mój bład, nie wyłączyłem aktualizacji automatycznych.
avatar
mi już automatycznie wbiło v20 na boxie
avatar
i jak będą puchły logi ludziom...
avatar
najgorzej jak zwykle będzie z androidem bo pewnie wskoczy aktualizacja z automatu... linuxy dostaną v20 kiedy będzie gotowe do użytku jak nie v20 to v20.1...
avatar
nie rozumiem ich pogoni za tymi cyferkami