Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
ma ktoś w m38 tbn polska albo bielsat?
avatar
w ustawieniach deweloperskich włączysz to
avatar
Witam,może trochę nie w temacie ale mam problem z amazon fire tv stick 4K i nie mogę zainstalować nic z "nieznanych zródeł" Szukałem i nie widzę opcji żeby to włączyć(może zle szukam) pomoże ktoś?
avatar
Witam ,ktoś to odpalał może ,ciekaw jestem jak to działa .Wiem ze jest darmowy test 24 ale osobiście jeszcze nie sprawdzałem .Natomiast ciekawi mnie jak to działa w dłuższej perspektywie .https://iptv.otopay.io/
avatar
od paru dni jakość połączenia z tb7 jest tragiczny. ja to ściągam najpierw plik potem oglądam
avatar
@Adgufo jeżeli filmy są na wrzucajpliki.pl czy jakoś tak to są problemy na tym hostingu
avatar
Witam, czy ktos tez ma problem z zacinajacymi sie filmami z XT7/TB7
avatar
Witam, mam takie pytanko, które porty muszą być odblokowane aby aplikacja Crystal OTT pobierała sobie epg. Mam internet od netii i nie pobiera mi epg w w/w aplikacji, dostawca internetu pyta mnie które porty trzeba odblokować aby wszystko ładnie działało.
avatar
Witam
avatar
Wiecie moze jak dodac epg pod wtyczke rocky addon?
avatar
cos sie musialo wykrzaczyc,przeinstalowalem kodi i skin i poszlo bez problemu
avatar
juz wiem ,na czystym kodi idzie bez problemu z skinem Aeon NOX juz wywala nieudana instalacje
avatar
To juz nie wiem ,gdzie lezy problem
avatar
@Kasio Oczywiście że tak, bez najmniejszego "problemu".
avatar
Udało siekomus zainstalowac wtyczki strumieniowe na Android TV kodi 20,InputStream Adaptive, Inputstream FFmpeg Direct, RTMP Input ? .Na androidzie wszystko smiga a na tv nieudana instalacja.
avatar
@RebA tak i nie, uzywam listy crystal gdzie jest baza vod dolaczona do tv, jednak polskich seriali brakuje w niej, dlatego pyta o duza baze filmow i seriali Smile
avatar
@lukaszsk czyli szukasz iptv i vod
avatar
Poszukuje platnej tv iptv pod tivimate z duza baza filmow i seriali po polsku czesto aktualizowanych, ktos cos? (dla rodzicow zagranica wiec fanfilm, kodi, odpada) Musze raz wpisac dane i im wyslac boxa.
avatar
vavoo nie dziala