Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
W KODI 20 tak właśnie sie to nazywa IPTV Simple Client v. 20.08.0
avatar
Mam samo IPTV Simple Client bez przedrostka PVR i nie wiem czy to to samo. Może ktoś potwierdzić?
avatar
Wie ktoś może dlaczego na nie mam w repozytorium PVR IPTV Simple Client? Robię wszystko dokładnie z tego poradnika: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@coni a w czym masz problem? Bo przecież bez problemu można się zalogować na innym urządzeniu
avatar
Czy udalo sie tu komus porzeniesc jeszcze aktywna licencje Tivimate z jednego urzadzenia na inne? Kiedy zadalem to pytanie gdzie indziej, odpowiedzi byly ku mojemu zdziwieniu niejednoznaczne!
avatar
@thardy00 pw zobacz
avatar
Cześć wszystkim. Kupiłem rodzicom Chromecasta i myślałem, że łatwo ogarnę im telewizję przez internet, ale jest tyle opcji, że nie wiem za co się zabrać. Szukać jakiegoś iptv czy może lepiej zagłębić się we wtyczki do Kodi? Najlepiej najtaniej i najlepsza jakość oczywiście haha
avatar
avatar
@GOODDAY mam
avatar
Siemka, na ktoś dostęp do plusx ?
avatar
@LordArkadius No kojarzę, raz czy dwa widziałem
avatar
m3u
avatar
Szukam ASTA TV m3u, jest to gdzieś dostępne?
avatar
avatar
ma ktoś w m38 tbn polska albo bielsat?
avatar
w ustawieniach deweloperskich włączysz to
avatar
Witam,może trochę nie w temacie ale mam problem z amazon fire tv stick 4K i nie mogę zainstalować nic z "nieznanych zródeł" Szukałem i nie widzę opcji żeby to włączyć(może zle szukam) pomoże ktoś?
avatar
Witam ,ktoś to odpalał może ,ciekaw jestem jak to działa .Wiem ze jest darmowy test 24 ale osobiście jeszcze nie sprawdzałem .Natomiast ciekawi mnie jak to działa w dłuższej perspektywie .https://iptv.otopay.io/
avatar
od paru dni jakość połączenia z tb7 jest tragiczny. ja to ściągam najpierw plik potem oglądam
avatar
@Adgufo jeżeli filmy są na wrzucajpliki.pl czy jakoś tak to są problemy na tym hostingu