Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Trafiłem jeszcze na ten wątek na forum, ale na razie nie ogarniam o co chodzi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Dzięki. Na tym sweet.tv jak dobrze rozumien za 5zł jest 12 kanałów Big Grin?
avatar
Każdy z wymienionych plugginów pozwala wygenerować playlistę w formacie m3u, połaczysz nawet w notatniku, ale taka lista zadziała tylko w KODI no i masz jeszcze sweet tv może nie za free ale za jakieś grosze Tongue
avatar
+ czy da się jeszcze ogarnąć jakieś darmowe kanały oprócz tych dwóch źródeł? Nie musi być nic wystrzałowego szukam dla rodziców Big Grin
avatar
Ogarnia ktoś może czy mogę wyciągnąć jakoś kanały z wtyczki TVP Go i połączyć je z kanałami z wtyczki WP pilot, żeby wszystkie razem wyświetlały się w zakładce telewizja Big Grin ?
avatar
@RebA ...a w czym masz poroblem... Zalogowac sie na nowym urzadzeniu nie znaczy, ze przenosze na te zalogowane urzadzenie jedna licencje. Oficjalnie nie posiadam jeszcze Tivimate, a dotychczasowe odpowiedzi sa sprzeczne.Stad moje to pytanie.
avatar
@p3t3n3t oki dziękuję
avatar
W KODI 20 tak właśnie sie to nazywa IPTV Simple Client v. 20.08.0
avatar
Mam samo IPTV Simple Client bez przedrostka PVR i nie wiem czy to to samo. Może ktoś potwierdzić?
avatar
Wie ktoś może dlaczego na nie mam w repozytorium PVR IPTV Simple Client? Robię wszystko dokładnie z tego poradnika: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@coni a w czym masz problem? Bo przecież bez problemu można się zalogować na innym urządzeniu
avatar
Czy udalo sie tu komus porzeniesc jeszcze aktywna licencje Tivimate z jednego urzadzenia na inne? Kiedy zadalem to pytanie gdzie indziej, odpowiedzi byly ku mojemu zdziwieniu niejednoznaczne!
avatar
@thardy00 pw zobacz
avatar
Cześć wszystkim. Kupiłem rodzicom Chromecasta i myślałem, że łatwo ogarnę im telewizję przez internet, ale jest tyle opcji, że nie wiem za co się zabrać. Szukać jakiegoś iptv czy może lepiej zagłębić się we wtyczki do Kodi? Najlepiej najtaniej i najlepsza jakość oczywiście haha
avatar
avatar
@GOODDAY mam
avatar
Siemka, na ktoś dostęp do plusx ?
avatar
@LordArkadius No kojarzę, raz czy dwa widziałem
avatar
m3u
avatar
Szukam ASTA TV m3u, jest to gdzieś dostępne?