Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@EMR9 zaktualizuj repozytorium po instalacji z ZIP aktualna wersja to chyba 1.2
avatar
Na matrixie 19.5 dziala poprawnie
avatar
Dodatek mi się instaluje tylko jak chcę go otworzyć to mam napis nieudane połączenie z repozytorium
avatar
@EMR9 Normalnie działa to samo co dla v19, jaki masz z nim problem?
avatar
Witam czy jest działające repo kwp.na kodi nexus .Jesli tak to poprosze o podpowiedź gdzie
avatar
Działa komuś na Kodi 20 Polsat go albo Canal+?
avatar
vizjer.pl na ilu urządzeniach może działać konto vip?
avatar
@thardy00 kup sobie listę i będziesz miał wszystko, parę złoty i masz
avatar
Wie ktoś czy jest wtyczka do Kodi, w której można wyciągnąć listę m3u8 z Canal+?
avatar
rapideo = nopremium = twojlimit - to dokładnie ten sam "dostawca" - różnią się tylko cenami/transferami
avatar
e bardzo chce współpracować. Myślałem o rapideo, nopremium, twojlimit. Co najlepsze? Czy to nie ma znaczenia, liczy się tylko cena?
avatar
Co polecacie do podpięcia pod FanFilm? tb7/xt7 ostatnio ni
avatar
@Jmno jest oczuwiścię że tak póki co, jeden odcinek
avatar
Oczywiście że działa - podaj adres jaki wpisujesz
avatar
Witam ktoś wie czy Star trek Picard sezon 3 jest z lektorem?
avatar
@Tomek czy działa Ci repo FanFilm? Nie umiem się dostać. Ciągle mam info o nieudanym połączeniu z repozytorium.
avatar
Można
avatar
Ogarnia ktoś czy w we wtyczce TVP (Libka) można oglądać VOD bez żadnych opłat?
avatar
Nowy FanFilm już jest - wersja: 2023.02.11 Się nie postarali - po ostatnim wysypie nowości tylko jedna poprawka - ale może być całkiem fajna .... Changelog: 2023.02.10.0 - źródło 3ksodus Do pobrania tradycyjnie z repo fanfilm: Github: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Uprzedzając pytania: - tak, działa na Kodi 19.x - tak, działa na Kodi 20.x - nie, nie działa na Kodi 18.x - wystarczy zaktualizować - nie trzeba odinstalowywać - po aktualizacji - jak zawsze zalecany restart Kodi
avatar
Czy ktoś ma konto na bestpremium?