Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
I to jest argument, te zagraniczne fora, przekonałeś mnie, po wpisach pod kodi w sklepie play jeszcze się wahałem, choć tam też sami przecież sami fachowcy, to zagraniczne fora mnie przekonały. Wracam dla pewności do 18.9 Tongue Tongue
avatar
powróciłem do K19.5 i wszystko znów pięknie śmiga.
avatar
na moim Android TV non stop wszystko się wieszało, wtyczki wideo wariował.y. Znów na moim kompie z linuksem Kodi 20 bardzo często się nie zamyka. Generalnie uważam, że każda nowa wersja zaraz po wypuszczeniu zawiera bugi, jak będzie Kodi 20.5 wtedy się zdecyduję na instalację. Na zagranicznych forach można poczytać . Pełno wątków, gdzie zaleca się powrót do K19.
avatar
No, po tak rzetelnym info na temat 20 wracam do 19... albo co mi tam do Kryptona cofnę?
avatar
@jp44 Niby na jakiej platformie i czym to sie objawia??
avatar
20 jest totalnie spieprzona.
avatar
Instaluj Kodi 19.5.
avatar
Jest jakaś opcja wyciągnąć mp4/m3u z własnych rzeczy z Dysku Google? Mam tam trochę miejsca i chciałbym stamtąd filmy sobie odtwarzać w Tivimate
avatar
"W takim razie" ja nic nie polecam. Stabilna jest już od dawna 20. A pomiędzy 18.9 a 20 było jeszcze 5 stabilnych wersji 19. Instaluj co tam chcesz. Fanfilm działa od 19 w góre.
avatar
@szopns w takim razie jaką stabilną wersję Kodi polecasz aktualnie na Android TV???
avatar
@grzegorzp4 na PW nie odpisuje, bo nie mam nic tajnego do przekazania. Nie, do fanfilmu nie potrzeba "debridów" nawet bez sensu jest ich parowanie z fanfilm. I niestety w 18.9 nie ma co instalować fanfilmu. Już od dawna nie rozwijany pod ten zabytek.
avatar
Cześć. Orientuje się ktoś, która wtyczka jest najlepsza jeśli chodzi o filmy i seriale, bo znalazłem kilka i nie wiem którą wybrać Big Grin
avatar
@grzegorzp4 Wtyczka działa, ale niestety nie ma za bardzo skąd brać. Patrząc od góry, to vizjer schowany za CF czyli w kodi nie zadziała, następny ten cały vip na w ogóle się zwineła strona, oglądaj to wymaga logowania takżę nawet nie wiem czy działa. szybciej będzie jak napiszę, że przedostatnia zakładka działa ale tam są tylko seriale. Zainstaluj fanfilm i będziesz zadowolony.
avatar
działa Wam wtyczka MB filmy od mbebe???
avatar
@marcins29 temat poruszany kilkakrotnie w wątku dot tego boxa. a tak w skrócie nie da sie tam wgrać innego ROMU
avatar
@RebA Dlaczego? Rozwiniesz mi coś więcej w tej kwestii?
avatar
@marcins29 gra nie arta swieczki
avatar
Witam, czy można wgrać czystego Android TV na Play Now Box TV2?
avatar
poprawka wp pilot działa na kodi 20
avatar
wp pilot nie działa na kodi 20