Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Dolby vision pod CoreElec - ciekawe jak to się dalje rozwinie :https://discourse.coreelec.org/t/interesting-dv/11832/195
avatar
Dzięki
avatar
@Koderz wejdź sobie na to co masz wyżej przekieruje cie na stronę gdzie sobie wybierzesz epg jakie cie interesuje
avatar
Pany musiałem na nowo zainstalowac Tivimate liste wgrałem ale pytanie o EPG wystarczy że wpisze adres który jest podany wyzej By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo wpisałem i niema nic "brak informacji"
avatar
Możesz revolutem
avatar
dziekuje za odpowiedz
avatar
@glibo nie
avatar
czy da sie doładować konto plusx bez posiadania konta paypal oraz bitcoin?
avatar
avatar
@sky02 wysłałęm Smile
avatar
@marcins29 jak masz luźne konto to podeśli @Mariusz89B pomożesz w naprawieniu nagrywania w wtyczce By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@marcins29 to poczestuj
avatar
mam konta na plusx jakby ktoś chcial Smile
avatar
Mam to samo na OTT, stary Android TV v.5.1. O dziwo na drugim TV z Androidem 7.0 wszystko działa OK.
avatar
Nie ma
avatar
Ma ktoś może problem z epg? Nie ładuje mi się ani od dostawcy ani forumowe. Nic nie przestawialem. Tylko z tydzień nie używałem.opcja przeładuje epg kończy się niepowodzeniem. Program ott navigator
avatar
avatar
Co do telegrama - to nie to forum. Co do kodi - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - nie wystarczy?
avatar
ale na stonie
avatar
a wiecie jak zrobić index na telegramie