Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@marcins29 jak masz luźne konto to podeśli @Mariusz89B pomożesz w naprawieniu nagrywania w wtyczce By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@marcins29 to poczestuj
avatar
mam konta na plusx jakby ktoś chcial Smile
avatar
Mam to samo na OTT, stary Android TV v.5.1. O dziwo na drugim TV z Androidem 7.0 wszystko działa OK.
avatar
Nie ma
avatar
Ma ktoś może problem z epg? Nie ładuje mi się ani od dostawcy ani forumowe. Nic nie przestawialem. Tylko z tydzień nie używałem.opcja przeładuje epg kończy się niepowodzeniem. Program ott navigator
avatar
avatar
Co do telegrama - to nie to forum. Co do kodi - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - nie wystarczy?
avatar
ale na stonie
avatar
a wiecie jak zrobić index na telegramie
avatar
jest jakaś możlwość zrobić index gdrive podgląd w kodi
avatar
Cześć wszytkim
avatar
Ale dalej nie wiemy w jakim sensie przestał działać - nie listował filmów, nie wyświetlał źródeł, nie odtwarzał - takie wrzucenie na sucho uwagi nic nie wnosi - developerzy nie wiedzą na co zwrócić uwagę - poza tym że coś wyskoczyło i coś tam nie działało
avatar
nue napisalem tego na zlosc tylko po wejsciu w fanfilm dostalem komunikat o koniecznej aktualizacji ... no wlasnie nie wiem zego bo odruchowo zatwierdzilem. jakbym wiedzial to bym przeciez napisal. no i i fanfilm mi przestal dzialac ( moze przypadek) jedyna metoda naprawy jaka mi przyszla do glowy to aktualizacja do tej samej wersji czyli w moim mniemaniu przeinstalowanie . no "naprawilo sie" postanowilem sie tym podzielic bo nie spodziewalem sie tekiej kolei rzeczyo
avatar
Coś chce zaktualizować. Pełen konkret. Tak samo jak nie wiadomo co przestało działać.
avatar
ok to napisze bo moge kogos to spotkalo. elaczylem fanfilm i wyskoczyl monit ze cce cos zaktualizowac . no to zatwierdzilem. i przestal dzialac . teraz po przeczytaniu odpowiedzi kolego zrobilem aktualizuj ( do tej samej wersji) i znow jest ok
avatar
Fanfilm śmiga aż miło.
avatar
cos wiadomo czy fanfilm ma awarie?
avatar
@sky02 smietnik kompletnie uszedl mi uwagi.
avatar
@coni usuń z śmietnika Wink