Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jak aktywować InputStream.Adaptive na Kodi 17.6? nie mam folderu z wtyczkami strumieniowymi a Kodi używam na Octagonie SF8008 z Hyperionem 6.4
avatar
A jak to wszystko zrobisz to najpierw odpal jakiś kanał w tv wtedy kodi zorientuje się jakie logo ma przypisać bo np. Televidenie na liście nie posiada linku do pikonów i po uruchomieniu kodi na starcie się po prostu nie wyświetlają
avatar
A ustawiłeś w PVR IPTV Client Logo kanałów ze źródła XMLTV : Preferuj dane XMLTV ? i wyczyściłeś Telewizja /przewodnik w ustawieniach Kodi ? A w zakładce telewizja włączone pokazuj ikony ? Jeśli tak to faktycznie wina skórki Wink
avatar
Ok, poradziłem już sobie z EPG, wystarczyło wyczyścić dane w ustawieniach Telewizji. Loga dalej mi nie działają. Co do tej skórki Pellucid, to najbardziej mi się podoba ale nie działają mi własnie te loga i nie mogę zmienić sposobu wyświetlania filmów, jest tylko tablica nie można tego zmienić na listę, "ścianę" itd.
avatar
(Skórka, której używam to Pellucid)
avatar
No właśnie mam ustawione EPG wg. poradnika ale nie zgadza się ono z programami np. Telexepress zamiast na TVP 2 mam na innym kanale. A loga w ogóle nie działają, ale to akurat może być wina skórki..
avatar
a zerknij wyżej na napis "Darmowe EPG dla list m3u" Big Grin
avatar
Teleelevidenie dziala u mnie super, tylko skąd mam wziac EPG oraz Loga kanałów do tego?
avatar
Co to znaczy padł?
avatar
padl scurbs ktos cos wie?
avatar
potestuj sobie plusx, teleelevidenie, strims, dają testy 24h zobacz który u Ciebie najlepiej chodzi Smile
avatar
A coś do oglądania programow telewizyjnych? Do tej pory korzystałem z GoldVod.tv Jesta jakas alternatywa?
avatar
No, mam real-debrid. Biore sie za testowanie Serena w takim razie. Dzeieki Smile
avatar
Scrubs, Venom, FanFilm, jak masz Real-Debrid to Seren
avatar
Exodus R ma się dobrze. Sama wtyczka rozwijana raczej nie jest, ale OpenScrapers z którego korzysta ma co jakiś czas jakiś update. Jeżeli korzystałeś kiedyś z 13Clowns to niedawno ktoś stworzył fork o nazwie IT z repo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Sam jednak tego nie testowałem
avatar
bo exodus juz chyba nie działa?
avatar
*exodus redux
avatar
Jaka jest aktualnie najlepsza wtyczka z angielskimi+ polsimi zrodlami typu Exodus Reduss]]
avatar
@levider w moim przypadku to nawet 2500+ Big Grin
avatar
Działa przyjemnie. Mam trochę zbyt zapracowane wakacje żeby potestować dłużej, ale troszkę się już bawiłem. Posiadam telewizor z Android TV i box jest znacznie szybszy, ale skoro tam jest android to box zbędny. Jak wrócę na studia to na pewno podłączę go do jakiegoś TV. Teraz niech sobie odpoczywa Big Grin