Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Warto już aktualizować nasze wspaniałe K do wersji 20?
avatar
Prośba o sprawdzenie logów i być moze podpowiedz jak odpalic kanal tv, zeby nie wywalalo z kodi
avatar
avatar
pomoze ktos z niedzialajaca wtyczka?
avatar
Chodzi mi o listy z tematu nixs Gfx
avatar
Panowie czym może byc spowodowane to że na pc w programie iptv stalker lista z crystal mi działa a na androidzie na żadnej apce mi nie wczytuję? Wszystko wywala jako błąd. Raz ott navigator załadował a później też wywalał blad
avatar
Próby przeinstalowania Kodi oraz samej wtyczki nic nie dały. Na drugim urządzeniu mam taką samą sytuację
avatar
Witam. Co może być przyczyną że po zaktualizowaniu wtyczki Viaplay do wersji 2.4.4 nie uruchamia się? Co ciekawe wersja 2.4.2 działa prawidłowo
avatar
@coffee próbuj kilka razy odtworzyć, w końcu załapie.
avatar
To było przepowiadane od roku kiedy google zastraszyło Vacend sądem i doszli do ugody a oberwało się rykoszetem kodi. SmartTube nawet nie zauważył tych zawirowań.
avatar
Z drugiej strony jeśli problem jest globalny, to znacznie większa szansa na jego rozwiązanie
avatar
Z jednej strony lipton, bo jeśli rzeczywiście YouTube wziął się za aplikacje, które starają się odtwarzać "bezpośrednio" wideo, to obawiam się, że wiele cennych aplikacji może upaść
avatar
avatar
"Treści nie są dostępne w tej aplikacji"
avatar
Czy u kogoś również występuje problem z odtwarzaniem jakiegokolwiek filmiku przez oficjalną wtyczkę YouTube w Kodi?
avatar
Odtwarzaj program w czym go nie ma bo nie bardzo rozumiem?
avatar
Zainstalowałem Kodi 20 na nowych urządzeniach i nie mam opcji odtwarzaj program. Na starszym urządzeniu gdzie miałem już kodi i włączoną tą opcje mimo aktualizacji możliwość odtwarzania nadal jest dostępna. Robię wszystko to co w poradniku, ale nie działa. Można jakoś temu zaradzić?
avatar
No jakoś te lepsze programy ci wywalają linijki, a notatnik tego nie robi...
avatar
Notatnik nic ci nie usunie sam
avatar
a serio te programy wywalaja mi cala linijke z catchup itd. Nie ogarniam czemu to ruszaja w ogole