Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
były problemy z serwerem ale już wrócili
avatar
z tego co widzę działa bez problemu
avatar
próbowałem nawet VPN chyba im strona padła
avatar
witam jak wejść na stronę polishteamforum dzisiaj nie mogę wejść internet w telefonie jak i domowy
avatar
musiałbyś wszystkie zależne wtyczki pobierać osobno, możesz też zainstalować na komputerze i przenieść na android tv
avatar
a może jest jakieś inne źródło do pobrania ?
avatar
czy można pobrać w jakiś sposób cały build np cherry tv 2.0.3 na pendrive i zainstalować na tv android bo za każdym razem gdy próbuję pobrać przez repository to się wywala pobieranie
avatar
No to na Kodi 17.6 nie uda Ci się uruchomić InputStream Adaptive
avatar
mam Enigmę2 a na nią obecnie ostatnią wersją jest Kodi 17.6
avatar
Może twój dostawca blokuje? Spróbuj wejść z darmowym VPN przez Operę
avatar
panowie dlaczego nie mogę wejść na strone polishteam.ru ? zablokowali moje ip ? dodam że przez sieć komórkową wchodzę na stronę normalnie
avatar
Musisz zaktualizować do Kodi 18
avatar
jak aktywować InputStream.Adaptive na Kodi 17.6? nie mam folderu z wtyczkami strumieniowymi a Kodi używam na Octagonie SF8008 z Hyperionem 6.4
avatar
A jak to wszystko zrobisz to najpierw odpal jakiś kanał w tv wtedy kodi zorientuje się jakie logo ma przypisać bo np. Televidenie na liście nie posiada linku do pikonów i po uruchomieniu kodi na starcie się po prostu nie wyświetlają
avatar
A ustawiłeś w PVR IPTV Client Logo kanałów ze źródła XMLTV : Preferuj dane XMLTV ? i wyczyściłeś Telewizja /przewodnik w ustawieniach Kodi ? A w zakładce telewizja włączone pokazuj ikony ? Jeśli tak to faktycznie wina skórki Wink
avatar
Ok, poradziłem już sobie z EPG, wystarczyło wyczyścić dane w ustawieniach Telewizji. Loga dalej mi nie działają. Co do tej skórki Pellucid, to najbardziej mi się podoba ale nie działają mi własnie te loga i nie mogę zmienić sposobu wyświetlania filmów, jest tylko tablica nie można tego zmienić na listę, "ścianę" itd.
avatar
(Skórka, której używam to Pellucid)
avatar
No właśnie mam ustawione EPG wg. poradnika ale nie zgadza się ono z programami np. Telexepress zamiast na TVP 2 mam na innym kanale. A loga w ogóle nie działają, ale to akurat może być wina skórki..
avatar
a zerknij wyżej na napis "Darmowe EPG dla list m3u" Big Grin
avatar
Teleelevidenie dziala u mnie super, tylko skąd mam wziac EPG oraz Loga kanałów do tego?