Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Łonogrzmot jak same nazwy wskazują premium, sa tak warte zeby za nie płacic?
avatar
@rafals00 Daj sobie spokój z Kodi do IPTV, aplikacja TiviMate Premium lub OTT Navigator Premium, spokój i komfort użytkowy!
avatar
Kodi 20 sciagana na sklepie google. urządzenie chromecast 4 HD. Korzystając z tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i z listy Tele. Nie działa mi ani archiwum ani loga kanałów. Od czego może być to problem?
avatar
hej czy jest jakas wtyczka dla live tv do canal+ online?
avatar
avatar
Ktoś pomoże. Libreelec po aktualizacji wariuje
avatar
A to nie było do mnieWink
avatar
Tivimate używam do list więc nie ma problemu.
avatar
@zborus - ja aktualizowałem - ale teoretycznie lepiej na nowo. @rafals00 - musisz prawidłowo ustawić archiwum to będzie działać. Na razie nie wiemy jaki klient, jaka lista... nic.
avatar
Ja postawiłem na nowo na nowym urządzeniu i nie mam mozliwości odtworzyć archiwum mimo, że na użądzeniu gdzie kiedyś działało nadal da się odtworzyć archiwum. Można jakoś to naprawić?
avatar
Aktualizować czy stawiać od nowa?
avatar
a czemu nie? Wszystko na nim działa bez problemów...
avatar
Warto już aktualizować nasze wspaniałe K do wersji 20?
avatar
Prośba o sprawdzenie logów i być moze podpowiedz jak odpalic kanal tv, zeby nie wywalalo z kodi
avatar
avatar
pomoze ktos z niedzialajaca wtyczka?
avatar
Chodzi mi o listy z tematu nixs Gfx
avatar
Panowie czym może byc spowodowane to że na pc w programie iptv stalker lista z crystal mi działa a na androidzie na żadnej apce mi nie wczytuję? Wszystko wywala jako błąd. Raz ott navigator załadował a później też wywalał blad
avatar
Próby przeinstalowania Kodi oraz samej wtyczki nic nie dały. Na drugim urządzeniu mam taką samą sytuację
avatar
Witam. Co może być przyczyną że po zaktualizowaniu wtyczki Viaplay do wersji 2.4.4 nie uruchamia się? Co ciekawe wersja 2.4.2 działa prawidłowo