Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jak te skurkowańce przechodzą reCaptcha...
avatar
Pewnie atak botów ;-)
avatar
avatar
@remekb niestety nie...
avatar
Jest jakaś możliwość zainstalowania CE lub LE na sprzęcie z Broadcom BCM72604?
avatar
@pawel_p5 Da się wtyczki są te same co dla v19
avatar
czy z kodi 19 do 20 da sie "przeskoczyc" zwykla aktualizacja ? czy trzeba instalowac od zera? jak bedzie z wtyczkami po przesiadce?
avatar
Czy ktoś zauważył problem z odtwarzaniem programów z archiwum? Po około 15 minutach odtawwezany program się wyłącza. Tak jakby Kodi nie pobierało od dostawcy kolejnego fragmentu hls.
avatar
@Łonogrzmot jak same nazwy wskazują premium, sa tak warte zeby za nie płacic?
avatar
@rafals00 Daj sobie spokój z Kodi do IPTV, aplikacja TiviMate Premium lub OTT Navigator Premium, spokój i komfort użytkowy!
avatar
Kodi 20 sciagana na sklepie google. urządzenie chromecast 4 HD. Korzystając z tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i z listy Tele. Nie działa mi ani archiwum ani loga kanałów. Od czego może być to problem?
avatar
hej czy jest jakas wtyczka dla live tv do canal+ online?
avatar
avatar
Ktoś pomoże. Libreelec po aktualizacji wariuje
avatar
A to nie było do mnieWink
avatar
Tivimate używam do list więc nie ma problemu.
avatar
@zborus - ja aktualizowałem - ale teoretycznie lepiej na nowo. @rafals00 - musisz prawidłowo ustawić archiwum to będzie działać. Na razie nie wiemy jaki klient, jaka lista... nic.
avatar
Ja postawiłem na nowo na nowym urządzeniu i nie mam mozliwości odtworzyć archiwum mimo, że na użądzeniu gdzie kiedyś działało nadal da się odtworzyć archiwum. Można jakoś to naprawić?
avatar
Aktualizować czy stawiać od nowa?
avatar
a czemu nie? Wszystko na nim działa bez problemów...