Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
witam czy jest możliwość wklejania tekstu w Kodi na tel?
avatar
@jon1022 a jesteś developerem że tego używasz? Pomożesz w interpretacji bibliotek pythona na różnych systemach przy k21? Jeśli tak - to testuj
avatar
Dzięki @Tomek.Na 21 działa.
avatar
@A na v21 działa? ;-)
avatar
Nowy FanFilm już jest - wersja: 2023.06.15.2 Zmian sporo - jedna b. ważna... Konieczna aktualizacja modułu PTW Changelog: 2023.06.15.0 - poprawa informacji o źródłach - filser (wymaga zalogowania - ale premium nie jest obsługiwane) 2023.05.30.1 - poprawa scrapera tb7/xt7 - poprawa scrapera rapideo - poprawa informacji o źródłach 2023.05.26.1 - poprawa scrapera tb7/xt7 - 3ksodus out 2023.05.18.0 - fix tytułów w plex 2023.05.12.0 - przepisana współpraca z JustWatch - poprawki scraperów external - poprawa scrapera tb7/xt7 - poprawki w językach Do pobrania tradycyjnie z repo fanfilm: Github: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Uprzedzając pytania: - tak, działa na Kodi 19.x - tak, działa na Kodi 20.x - nie, nie działa na Kodi 18.x - wystarczy zaktualizować - nie trzeba odinstalowywać - po aktualizacji - jak zawsze zalecany restart Kodi
avatar
@marcoliqd mTVGuide działa
avatar
Czy działa wam wtyczka mTVGuide od 2 dni nie uruchamia mi się Sad Ktoś ma pomysł dlaczego ?
avatar
Normalnie jakiś pogrom - zaczeło się od wtyczki youtub która padła z miesiąc temu, zaraz póżniej orange tv szlak trafił, Netflix się wylogował automatycznie z wtyczki (dzielone konto) A teraz jeszcze tv od tele nie działa... normalnie nie pamiętam takiej sytuacji ;-(
avatar
znajdę tu gdzieś gotowe listy m3u ?
avatar
Czy da się ogarnąć jakoś iptv na PS5?
avatar
A skoro przy iptv jesteśmy - a może by tak PlayStatiom
avatar
@elomordo7[?] a na czym oglądasz na jakim systemie? Bo aplikacji jest masa
avatar
Witam,mam takie pytanko. Czy znacie jakieś aplikacje żeby odpalić archiwum IPTV? bo mam plusx i jest możliwosć archiwum,ale nwm w jakich aplikacjach ono chodzi
avatar
Netflix wprowadza dopłaty do współdzielenia konta coś czuję że przybędzie nowych użytkowników xD
avatar
Ile wyciagacie mbit na swoich android boxach? Niby w tym moim boxie maja byc 2 anteny mimo a wcale nie wykreca super wynikow. Szybciej mam na smartfonie
avatar
Działa bardzo dobrze, jest archiwum
avatar
@michaelred nowe/stare
avatar
"nowe" By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. iptv do obadania. kanalow troche mniej jak w plusie ale serwery te same no i cena. 1,9$ za miesiac/2 urzadzenia
avatar
czy ma ktos pilota od vectry i wie jak wlaczyc w nim sterowanie TV (glosnosc i wlacz/wylacz)?
avatar
Siemka, istnieje jakiś działający plugin sportowy gdzie można oglądać tenis?