Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@czesio - w wątku dotyczącym fanfilm - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - przy czym wyślij tylko te które nie są za CF czy Captchą, mają prawidłowo opisane tytuły i linki bez drm - twórcy tam zaglądają. I wierz mi - wszystkie które obecnie da się scrapować są już w fanfilm.
avatar
jak cos dostawca plusx
avatar
Witam.ja ogólnie przychodze z jedną sprawą,mianowicie jak chce se zainstalować wtyczke IPTV Simple Client,to wyskakuje taki błąd : "Connection lost" i nie wiem jak to naprawic,próbowałem odinstalowac i zainstalowac wtyczke ponownie,lecz nic to nie daje,z góry byłbym wdzięczny za pomoc! Smile
avatar
@Tomek to gdzie mogę ci wysłać strony ?
avatar
poradziłem sobie - Należy doinstalować scraper coco i włączyć : )
avatar
Cześć, czy coś zadziało się z wtyczką FEN? Postawiłem na nowym laptopie koleżanki i inie wyszukuję żadnych źródeł. Mam połączenie z RD.
avatar
@czesio - kurde - że też oni sami na to nie wpadli! Ile nad tym głów musiało siedzieć a nie wpadli żeby dodać więcej stron - dobrze że im to podpowiedziałeś. Podaj tylko przykłady tych stron które nie są schowane za captcha/cloudflare, które mają tytuły prawidłowo opisane, które nie wymagają kont premium, mają linki które jest w stanie kodi obsłużyć. Podaj - a z przyjemnością dodadzą, pod warunkiem że strona przetrwa więcej niż 2 tygodnie.
avatar
avatar
a możesz im napisać żeby dodali więcej stron obsługowali
avatar
avatar
Nawet jak mam, to zielonce nie dam
avatar
FanFIlm
avatar
@Tomek masz namiary na twórców FF
avatar
jak coś to pisz do mbebe może ci zrobi pod kodi
avatar
Gniewny dasz dostęp do tej strony z tv
avatar
avatar
naucz sie pythona i rób - tu masz od czego zacząć:
avatar
mam strone która wygląda tak jak na zdjęciu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale chciałem dać to w kodi aby móc na tv normalnie oglądać mam 2 strony z filmami i telewizją to bym chciał zrobić pod kodi
avatar
no ale chciałem zrobić tak aby inni mogli oglądać
avatar
@Gniewny jak masz listę m3u to użyj sobie jakiej aplikacji