Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
fajnie by się było załapać na testy Smile
avatar
fajnie
avatar
UWAGA - OGŁOSZENIE PARAFIALNE pozyskane od developerów "Wersja FanFilm 01.08.2023 jest ostatnią wersją FanFilm która będzie działać z Kodi 19.x. Od kolejnego wydania będzie wsparcie tylko dla Kodi 20 i powyższych. FanFilm nie będzie działał prawidłowo na Kodi 19, nie dostanie już aktualizacji przez repozytorium dla tej wersji Kodi, oraz nie będą rozpatrywane żadne zgłoszenia dotyczące tej wersji Kodi. Zakończenie wsparcia dla Kodi 19 jest związane ze zmianami w kodzie które postanowiliśmy wprowadzić Zmiany są potężne. To będzie największe wydanie FanFilm od kilku lat. Udostępnimy beta testy na kodwipigulce przed oficjalnym wydaniem." Taką informację pozyskałem. Ciężko się do tego odnieść - ale decyzja jest nieodwracalna. Będą beta testy na które będą przyjmowane osoby które mamy wybrać - szczegóły wkrótce. Z naszej strony (moderatorów kwp) - ten wątek zostanie zamknięty wraz z wyjściem nowej wersji.
avatar
@adrt8v OTT Navigator Premium działa nadal bardzo dobrze, w sieci informacje jak przywrócić zakup/subskrypcję.
avatar
wygląda na to że to nie awaria absad nakazał zajęcie uptobox. W tym przypadku alldebrid łatwo nie wstanie chyba że od razu przerzuca się na inny hosting jak np tb7/xt7 jak padło rapidu
avatar
Alldebrid padło z powodu awari uptobox.com
avatar
@adrt8v chyba wycofali gdzies na jakims zgrupowaniu czytalem
avatar
Ott Navigator premium dalej istnieje? Bo widzę ze anulowała mi się subskrybcja
avatar
Cześć
avatar
@biceps dziala
avatar
Działa wam strona vizjer.pl? Odtwarza komuś cokolwiek?
avatar
Ma ktoś m3u z kanałami z Rakuten TV lub Megogo? I czy dysponuje ktoś m3u z filmana?
avatar
jeśli ktoś posiada i móglbym wysłać zostawiam mail kazjer170@gmail.com, dzieki !
avatar
czy ktoś posiada liste m3u z bazą filmów i mógłby podesłać ?
avatar
siemanko
avatar
Raczej nigdzie nie jest łatwo z ocenami IMDB (pomijam to że są kompletnie słabe przez hindusów podbijających swoje produkcje) - nie mają swojego api, zakazują scrapować strony. Niektóre skórki ogarniają oceny przez tmdbhelper.
avatar
Hej, czy jest możliwość włączenia w FEN ocen IMDB?
avatar
Wszystko to teraz chińczyk. Nokia 8010 też bo wyprodukowana przez chiński sei robotics i zbrandowana logo Nokia należącym do chińczyków Smile - sprzedawcą jest jedynie austriak który nabył prawa do używana loga nokia w segmencie rtv.
avatar
@coffee mam nokie 8010 i polecam, a nie jakieś chińczyki
avatar
Ma ktoś boxa z prockiem S905X4? Dobrze to śmiga?