Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
m ktoś link do tivomate z witaminks w której nie puchnie archiwum
avatar
@sky02 nie ja nadaję tu rangi. Nie ja odbieram. Moją mocą jest banować
avatar
@mtr81 napisałem chyba - bo nie porównywałem kodu - nie zawsze mam dostęp do kompa a na komórce ciężko odpalić meld żeby porównać. A że wtyczki są w issue a nie w repo to też nie ułatwia.
avatar
To raczej nie tak, chyba domyślam się o którą sytuację Ci chodzi. Ale to nie powinno mieć wpływu na rangę tu na forum. Prezes @mjw i @Tomek zróbcie coś z tym.
avatar
Odpowiem dlaczego. Miałem czelność skrytykowania sposób funkcjonowania pewnego gremium z trzema literami w tle (nie mam tu na myśli KWP) i ponoszę tego konsekwencje. Ale te 1,5 roku jakie minęło od tego czasu pokazało kto miał rację.
avatar
Panowie nie drążcie dalej tego tematu Wink Widzimy autorów wtyczki w addon.xml provider-name="mbebe,mtr81" A ja z innej beczki. Czemu @mtr81 jest dalej zielonkom, kiedy autorów wtyczek oznaczany na niebiesko?
avatar
anowie
avatar
Litości... Zanim coś napiszesz, to sprawdź...
avatar
a robili na ostatniej stabilnej od mbebe chyba
avatar
Tak - dla tych wybranych kanałów jest archiwum - ja zapominam o tym bo wolę interfejs z IPTV SC
avatar
Nie wiem na jakiej wersji wtyczki sweet Węgrzy robili poprawkę logowania, ale dla wybranych kanałów archiwum tam było. Oczywiście wyłącznie w sytuacji korzystania z wtyczki sweet, a nie wtyczki IPTV SC.
avatar
No właśnie, to gdzie się zaczeło ?
avatar
Coś się kończy, a coś zaczyna. Tutaj się skończyło, ale tam się zaczęło.
avatar
Hejka, wie ktoś co się stało z sharetv.blutu ?
avatar
brak archiwum - ale szczerze - i tak wszystko powtarzają w kółko
avatar
avatar
@sky02 , @pikaczu666 - ja korzystam z sweet.tv - na tydzień na lipnym mailu za free, potem kolejny mail i znowu tydzień za free. Wtyczka jest w repo mbebe, ale nie działa prawidłowow - w issue jest link do poprawionej wersji od węgrów - i ta działa fajnie (logowanie przez kod TV). Wada - na ffmpeg nie pamięta ustawień jakości kanałó. Na ISA dostaje zawsze full - czasem, ale to czasem ścina - ale to proporcjonalnie do tego co miał plusx
avatar
Bede sie musial przez vpn bawić z nowym kontem.
avatar
@coffe podobnie, zonka oglądała na tv a ja nie wiedząc o tym odpaliłem na telefonie. Do samego bana nie mam żalu. Dalej korzystasz, nie zablokował ci ip? W ostateczności si musiał